Wpis z mikrobloga

A ja bym właśnie powiedział, że za 3 dni NIE kibicujemy drużynie PZPN'u!

Kibice w końcu powinni się postawić i przestać łykać wszystko co serwuje Rudy.
Jak można dalej wspierać tą drużynę Bońka i Brzęczka? To jest robienie z kibiców debili...
Ile można udawać, że Wuja się nadaje do tej roli, że wie co robi... jeszcze to #!$%@? po meczu, że jesteśmy w wyrównanej grupie.
Tutaj każdy mecz kadry to jest po prostu liczenie na to, że któryś z naszych najlepszych graczy ma 'dzień' i coś odpali albo przeciwnicy potkną się o własne nogi.

W poniedziałek chciałbym usłszeć z trybun słynne: 'PZPN, PZPN #!$%@?ć #!$%@?ć PZPN!'.
Powinien skończyć się ten dobry PR PZPNu bo tylko tak można wpłynąć na sponsorów którzy chcą aby kadra miala jak najlepszy wizerunek. Jeśli będzie #!$%@? wizerunek i brak wyników ( o które zadba nam Wuja ) to być może wtedy coś się zmieni ( trener na zagranicznego fachowca ).

Już nawet nie chcę przypominać Ligi Narodów, kiedy to Brzęczek mówił, że olewamy te mecze bo najważniejsze są eliminacje: https://www.youtube.com/watch?v=WjCAkbBo4MM
No i właśnie widzicie co przygotował na eliminacje - nic. Mieliśmy fuksa ze słabą grupą i tyle.

#reprezentacja #oswiadczenie #takaprawda #pilkanozna #mecz
źródło: comment_jfijqCnBPK4WANrAj7UzZHEpYiBwnncs.jpg
  • 14
@FantaZy: ja bym w końcu chciał, aby w tych misjach futbolu i innych nareszcie porządnie skrytykować i PZPN i Brzęczka, bo to się po prostu w pale nie mieści. Mamy teraz dobry skład, europejską czołówe (Lewandowski, Szczęsny, Piątek, Krychowiak i Milik) i średniaków, grających w solidnych klubach, tego potencjału nie zmarnował na euro 2016 Nawałka, a wydaje mi się, że Brzęczek trzema meczami w fazie grupowej zmarnuje
@ejdaniel: tak nigdy nie będzie, bo:
a) większość to koledzy Bońka,
b) jak ktoś zacznie jechać po PZPN albo poruszać niewygodne tematy - ban na dostęp do reprezentacji dla dziennikarza/redakcji.

zwróć uwagę, że o powołaniu Recy nie ma ani słowa..., a gość nadal jeździ na zgrupowania jak turysta.
Jak mówię, tutaj kibicę muszą zacząć działać na szkodę wizerunku PZPN, bo ani media, ani boniek będą robić swoje.
No i właśnie widzicie co przygotował na eliminacje - nic. Mieliśmy fuksa ze słabą grupą i tyle.


@FantaZy: czy ja wiem czy słabą, jest bardzo wyrównana i każda z drużyn jest groźna. Trzeba przyznać, że Beenhakker 12 lat temu miał szczęście i grupa w której z nami były Belgia, Serbia i Portugalia okazała się nadzwyczaj łatwą a rywale nas zlekceważyli więc niewiele w tym zasługi trenera. Za to Brzęczek ma kadrę
@rybsonk: jak mówię... PZPN robi z kibiców DEBILI. Serio to się nie skończy dopóki kibice się nie #!$%@?ą... , bo póki co wszyscy przy tym PZPN'owski korycie dobrze z tego żyją. To takie trochę 'państwo w państwie'.
@grzech_u: dlatego właśnie napisałem, że to wszystko powinno się zacząć od kibiców.
Niestety ale trzeba przestać pudrować tego trupa.
Nie widzę innej rady jak powrót hymnu '#!$%@?ć PZPN'... oni muszą zacząć tracić marketingowo, bo jeśli hajs się przestanie zgadzać to bońkowe znajomości mogą już nie wystarczyć.
@FantaZy: a na tym banie straci bardziej redakcja, ktora sobie dalej bedzie mogla jechac i po Bonku i po wuju, czy reprezentacja odcieta od mediow?
Noz #!$%@?, JA bym nie byl gorszym selekcjonerem, bo wypuścić ziomkow na.boisko i im powiedziec "probujcie" to i moja stara by umiała.
@grzech_u: weryfikacja nastąpi dopiero na euro w meczu z pierwszym lepszym rywalem.
Chociaż z tego co mówił Pol to na euro 3/4 drużyny wychodzą z grupy, więc znowu będzi się robiło z kibiców DEBILI, że HEHEHEHEHE wyszliśmy z grupy - osiągnięto plan minimum.
Także cóż... do momentu odpadnięcia z euro nasza reprezentacja będzie odnośić same sukcesy
@rachuneksumienia: tzn. do pewnego momentu to wszystko to było jeszcze jechanie na fali z euro 2016... później jeszcze troszkę na samej kwalifikacji na mundial...
ale po najbliższym euro się okaże, że
1) #!$%@? zagraliśmy
2) zespół był słabo przygotowany
3) drużyny to my w zasadzie nie mamy
4) polskie kluby dalej mocno w dupie, dalej nikt nie potrafi awansować do ligi europy

Zastanawiam się przez ile kolejnych lat jeszcze będą sie
@FantaZy: Zgodzę się z tym, że Wuja to totalny absurd.
Ale nie zgodzę się z tym, że Boniek leci w "#!$%@?" co wynika z twoich wypowiedzi.

Chyba nie pamiętasz jak było wcześniej. I nie mam na myśli samych wyników reprezentacji tylko funkcjonowania PZPN.