Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: tu z softem od plusa nie byłbym taki pewny. Tam jest zablokowany bootloader + dodatkowy admin w telefonie który uniemożliwia wiele rzeczy. @Grrubyy: poczytaj o blokowanych telefonach z tej sieci i o ile nie masz pewności lub nie znasz tej osoby zastanów się mocno nas zakupem.
  • Odpowiedz
@Grrubyy: Są brandowane. Trochę upierdiwości to ma np. wgrane aplikacje od operatora, ale największy problem to bardzo opóźnione aktualizacje androida. Można się tego pozbyć wgrywając czysty rom xeo.
@archi3: te zabezpieczenia pojawiły się jakoś niedawno? Bo rok temu zmieniałem rom kumplowi w s8 z tego z plusa na xeo i wszystko przeszło bez problemu
  • Odpowiedz
  • 0
Problem blokowania rozwiązany, bo telefon kupowany za gotówkę i można w systemie plusa sprawdzić po imei czy jest rozliczony.

Głównie chodzi mi o oprogramowanie, bo pamietam, ze kiedyś właśnie aktualizacje szły przez operatora.
  • Odpowiedz
@Grrubyy: aktualizacje nadal są opóźnione o tydzień lub dwa a czasami nawet więcej. Ja mam brand play i poprawki zabezpieczeń z lipca więc już leci trzeci tydzień później niż dla xeo
  • Odpowiedz
@Grrubyy Raczej nie, ale to opragramowanie dalej będzie siedzieć w telefonie, chociaż słyszałem że po spłaceniu operator daje możliwość usunięcia tych programów, ja niestety nie mam takiej opcji.
  • Odpowiedz