Wpis z mikrobloga

@LubieDiscoPolo: w Warsztacie rzeczywiście porcje jak dla dwóch osób i ciężko zjeść całe danie, ale wg mnie ilość nie idzie w parze z jakością i makarony są tam mocno przeciętne...
Ps. widzę, że jesteś z Gdańska, więc jeśli byłeś w Gdyni w Pasta Miasta, to w Warsztacie na pewno będziesz zawiedziony ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@LubieDiscoPolo: Powiem Ci tak, ja i tak polecam Warsztat. Byłam w różnych miejscach w Polsce i za granicą z 5 gwiazdkami na 1500 recenzji i wg mnie tutaj w Krk w Warsztacie jest naprawdę smacznie. Można zamówić na pół z kimś i pojecie elegancko. Oczywiście nie robią swojego makaronu, ale jest dobrze ugotowany i sosy są bardzo smaczne i jest naprawdę duży wybór.
@LubieDiscoPolo: ciężko mi będzie polecić coś dobrego i niedrogiego :P z tych droższych i blisko rynku to Boscaiola, LaGrandeMamma, Mamma Mia - ale w nich z kolei nie gwarantuję, że najesz się jedną porcją xD. Do warsztatu się odniosłem, bo niedawno się nim bardzo zawiodłem ;P
@mozaika: obsługa rzeczywiście była słaba, co do jedzenia to my zamówiliśmy dwa różne makarony i obydwa były mocno średnie (makaron na granicy rozgotowania, sosy mdłe), ale każdy ma swój gust i punkt odniesienia, więc ciężko z tym dyskutować. Na plus niewątpliwe był stosunek ceny do ilości.