Wpis z mikrobloga

@Kempes: wiesz ile to jest 0,5 na 2116 ? Tyle wynosiło PKB realne Polski w 2018 roku, to jest skala Twojego wyślizgania. Poza tym to oczywiste, że relację USA i Polski, ze względu na usytuowanie USA a Polski w geopolityce, nie może być win-win w wartościach nominalnych (czytaj USA musza zyskać więcej, co niekoniecznie oznacza, że Polska traci).
@Kempes: jakich dokładnie obietnic ? Możesz jakiś link podrzucić ? Kwestia tego, że Trump alokuje środki na własna kampanię wyborcza, a to nie stanowi nic dziwnego, poza tym zachowanie się, jakby Trump zabierał Polsce inhalator, kiedy to ma marginalny wpływ na Polskę i stanowi albo 0,1% budżetu Polski albo 0,02% PKB jest po prostu śmieszne. Główne założenia relacji USA-Polska zostały wypełnione (gaz, wojsko, program wizowy itp.).
@Zahion No jak to? Nie słyszałeś o inwestycjach Trumpa w Polsce? Jak to możliwe że nie słyszałeś o tym, nie czytałeś i nie masz o nich pojęcia, a się wypowiadasz w tym wątku?! (ʘʘ)
@Kempes: wciaż czekam na jakiś artykuł. Jestem w stanie przyznać Tobie rację, będzie to równocześnie plus dla Mnie edukacyjny, jeżeli pokażesz mi rzeczywiście, że Trump złamał swoje słowo.
@Zahion Idź na szkolenie z obsługi wyszukiwarek internetowych panie MERYTORYCZNY.
Tip dla ciebie:
1. wpisz adres: www.google.pl
2. jako szukany ciąg znaków wpisz: Trump, inwestycje wojskowe w Polsce
3. Pierwszy z góry artykuł Wprost zawiera nazwę programu wojskowego, w który miało inwestować USA
4. Powtorz kroki 1 oraz 2 wprowadzając jako szukany ciąg znaków znalezioną nazwę programu wojskowego z punktu 3