Wpis z mikrobloga

wczoraj se tajemnice losu i noc magii porównywałem nie
na noc magii pluję totalnie
na polsacie to orianka zawsze powie coś w stylu "weź się pan rozłącz po co nabijać rachunek"
a na tvn to jakaś nołnejmka pogadała z gościem przez minutę i go #!$%@? trzymała na telefonie przez piętnaście minut jak machała łapami jak #!$%@? i waliła w gonga, było słychać jak facet co jakiś czas coś gadał przez telefon (nie wyciszyli go tylko mocno sciszyli)
a w polsacie to wgl była akcja XD dziad lat 75 dzwoni i mówi że jego żona też lvl 75 z koleżanką pojechały do ciechocinka i chce sprawdzić czy się nie bolcuje z innym na boku XD potem sam powiedział że kiedyś go zdradziła, byłby materiał na tag p0lka jak znalazł, że nawet jak trzeba pakować się do trumny to polują na młodych dynamiczniaków XD
no i w ogóle od kiedy w tvn nie ma macieja (wybił się na nich i wyjebongo) to chyba nikt ich nie ogląda
no #!$%@? w polsacie masz oriankę która śmieszkuje i nie zanudza, albo P O T Ę Ż N E G O ezoteriusza maximusa któremu kamera ciągle robi zoom na obieraczkę do ziemniaków (po #!$%@? on tam ją zawsze trzyma? XD)
nie wiem czy jeszcze jest ale był krisso, też spoko ziomek
a w tvn? no #!$%@? nikt, idzie zasnąć przy nocy magii bo gadają cicho i od rzeczy
no to tyle w temacie, czułem że muszę coś o tym napisać
  • 4
@johnkashtan: bo w Polsacie do producentów programu trafiają pieniądze tylko z pierwszej nabitej minuty połączenia, więc jest im to nawet na rękę, bo gdy połączenie się skończy, to inni widzowie mogą już zacząć wykręcać numer, nie robią tak z ich dobrej woli, martwiąc się o rachunek dzwoniącego, nie wspominając nawet o tym, że przez to nie ma konfrontacji z widzem i nie ma jak potwierdzić bądź też zaprzeczyć słowom wróżki. W