Wpis z mikrobloga

@RiJo84: dostaniesz znieczulenie, więc nie będzie bolało. Czasem po zabiegu jak przestaje działać znieczulenie, to pozostaje lekki dyskomfort, ciepło w twarz i ogólnie gorączka i umieranie, ale to tylko wieczór. Btw ja miałam wyrywany dolną ósemkę, a to podobno mniej boli
  • Odpowiedz
@88chaos-STAR: tak. Nie, nie trzeba siły. Znam doktora, który w takich sytuacjach zawsze mówi, że usuwa gorzej od swoich koleżanek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siła nie ma tu znaczenia, używa się takiego samego "natężenia". Nie można przesadzić, bo można przy okazji złamać żuchwę. Trzeba znać anatomie i to jakie ruchy ekstrakcyjne wykonywać.
  • Odpowiedz
@SkrytyZolw ja górne 8 robiłam 11 lat temu. Zabrała się za to młoda dziewczyna po 30 min wołała koleżanke a po godzinie starszego faceta który zrobił to w 5 minut. Od tamtej pory nie lecze zębów na nfz i u młodych kobiet
  • Odpowiedz
@RiJo84: ja miałem dłutowanie już 3 ósemek i bólu jako takiego nie ma bo jest znieczulenie ale czuć dyskomfort ogromny zwłaszcza przy dolnych ósemkach. Potem jak znieczulenie zejdzie to zależy raz jak wyrywali mi normalnie zęba to bolało mnie 3x bardziej niż po tych ósemkach, ale to pewnie dlatego ze do 8 miałem ten PRF z krwinek czerwonych zrobiony i elegancko szybko się zagoiło i bez bolu.
  • Odpowiedz