Wpis z mikrobloga

SODA (SERIO TAK SIE NAZYWA)
ZE STAJNI LUBELSKA
TYP ALKOHOLU: BEZALKOHO..NIE WIEM JAKI TO TYP
WOLTAŻ: 25%
POJEMNOŚĆ: 200 ML
SMAK: POMARAŃCZOWA
CENA: (napisane już po degustacji) wsm to nie wiem ale nie ma takiej ceny za którą warto

Wybrałem się do sklepu z zamiarem kupna kilku porterów dla kurażu - nie ma w tym nic dziwnego ani niepokojącego.
Natomiast dziwna i niepokojąca była lodóweczka z alkoholami przy kasie która przykuła moją uwagę natychmiast ponieważ była oklejona taką dużą naklejką "nowość!" na czerwono, ktoś tu komuś ewidentnie zapłacił za promowanie wudeczki, albo raczej tego likieru jak się dowiedziałem dzięki etykiecie.

No to zdrowie!

LOL to coś tak pykło po otwarciu i widać jak bąbelki idą do góry - z tyłu doczytałem że to napój gazowany xD

dobra, #!$%@? z tym
zapach jest identyczny jak w lubelskiej pomarańczowej zwykłej, zupełnie niczym się nie różni, poznam na kilometr

smak
no cóż, nie wiem co powiedzieć, pierwszy raz w mojej recenzji chyba pojawi się takie podsumowanie, jestem w szoku

to jest po prostu niesmaczne

Pomarańczą nie smakuje za to czuć jakby tam grejpfrut #!$%@?, nie nie i jeszcze raz niedobre
ten podlaski bimber z #woodstock miał smak o wiele bardziej głęboki, wyrazisty, z charakterem, niż to nijakie coś

mam nadzieję że z podlaskimi wyrobami alkoholowymi spotkam się w sierpniu ponownie natomiast od tego co dziś piłem będę trzymać się z daleka

#kwercikpoleca

wołam zainteresowanych

@MirasekTurasek

@Reb_

@youmpjet :-D
qwertty321 - SODA (SERIO TAK SIE NAZYWA)
ZE STAJNI LUBELSKA
TYP ALKOHOLU: BEZALKOHO...

źródło: comment_KWiOgGiTxiv7rNqCSqJuabsoUTOkVStx.jpg

Pobierz
  • 9