Wpis z mikrobloga

Mam trochę mądrych rzeczy do napisania, ale prawie nigdy nie chce mi się poświęcać czasu na przelanie ich na klawiaturę. Dlatego, bardzo podziwiam ludzi, którzy przygotowują długie, merytoryczne wpisy na wykop, zupełnie za darmo. Ze tez im się chce.
  • 39
  • Odpowiedz
Mam trochę mądrych rzeczy do napisania, ale prawie nigdy nie chce


@DigitalGirl: Czyli standardowe, jestem super inteligentny ale tego nie widać gdyż mi się nie chce.
Nie piszesz nic mądrego bo po prostu nie masz nic do napisania a to, że ci się nie chce to tylko głupie tłumaczenia i próba podbudowania swoich możliwości których brak.
  • Odpowiedz
@r00kie: Myśle że moje wpisy mieszczą się w jakichś 3-4 kategoriach i plusujacy różnią się w zależności od contentu. Te z przemyśleniami oraz odzwierciedleniem nastawienia do świata mogą plusować np. osoby myślące podobnie. Te z głupimi żartami doceniają ludzie z równie dziwnym poczuciem humoru. Posty z wysrywami i żalami plusuja osoby, które chcą wesprzeć OPa plusikiem, żeby mu było miło. I tak dalej.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: A ja tam zawsze lubiłem dzielić się swoimi wysrywami. Zresztą odkąd zmieniłem pracę i piszę o codziennościach kierowcy autobusu, to już kilka osób tutaj zwróciło mi uwagę, że zrobiłem się jakby nieco przyjemniejszy w obyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz