Wpis z mikrobloga

Ogólnie jezeli ktoś szuka nowego #auto za małą kasę w granicach 50k, (w miarę pojemny, dla rodziny z dzieckiem czy psem) to ma do wyboru chyba juz tylko #baleno i tipo.
Z racji, że nie widzialam nigdzie aby ktokolwiek coś pisał o baleno, to rzucę kilka słów od siebie.
Po 5 latach w Pandzie z 2010 miałam już serdecznie dosyć fiata, za #!$%@? elektronikę i zawieszenie. Do tego w Niemczech Tipo zaczyna sie od 14k euro, co nie wyglada dobrze w przeliczeniu na zlotowki.
Baleno trafiłam w maju rok temu za cenę 12k euro, w wersji premium plus(w polsce tak, w niemczech zwykła, podstawowa xD)
Auto nowe, dopiero ściągnięte z dostawy.
Bardzo szerokie, tzn w srodku jest mega duzo miejsca. Podroz na tylnim siedzeniu to naprawde wygodna sprawa. Miejsca w cholere na nogi.
W bagazniku podwojna podloga, co daje tez duzo mozliwosci. Dzielona kanapa, podgrzewane siedzonka itp.
Po 33kkm moge sie wypowiedziec o spalaniu. Na codziennych trasach miedzymiastowych i miastowych spala mi ok 4.8 benzyny na setke. Silnik mega cichy, czuc ta niecala setke koni, bo autko jest bardzo lekkie.
Przez ten czas nic nie sie popsulo, nic nie zgrzytalo, nie bylo ani jednej watpliowsci co do stanu auta.
Teraz kupilabym to autko raz jeszcze. Naprawde za tak mala kase, mozna brac.
#niepopularnaopinia #pierwsze4kola moze komus to pomoze :)
  • 22
@GoplanaLodz: czy dzisiaj znalezienie nowego samochodu, w którym nic się nie zepsuje po 30k km to naprawdę trudna sprawa?
Spotkałem się z opinią, że kierowcy Suzuki to grupa, która nigdy nie narzeka na swoje samochody tzn kupują je świadomie, wiedząc o możliwościach i ograniczeniach, więc nie narzekają ;-)
Bez urazy, chyba wpisujesz się w ten opis
@krytyk__wartosciujacy chcialam tylko napisac krotka opinie po ponad roku. Nigdzie takich nie ma, wiec moze komus sie przyda.

@wysuszony 4k na reke nie zarabia tutaj ani hydraulik ani nauczyciel czy malarz. Wiec nie gadaj głupot ;)
Btw. Patrzylam ogolnie na cene w niemczech i pl. W za tipo nie dam 60k pp prostu, bo to nie jest tyle warte. Cena w pl i czechach itp jest o wiele niższa.w niemczechpodbijaja strasznie na
Po 33kkm

Przez ten czas nic nie sie popsulo, nic nie zgrzytalo, nie bylo ani jednej watpliowsci co do stanu auta.


@GoplanaLodz:
stary przecież 33k to ledwo dotarty samochoód. Co ty chciałbyś, żeby się tam psuło?