Wpis z mikrobloga

#alergia #medycyna witam przychodzę z zapytaniem czy ktos mial i potrafi mi powiedziec ze moje objawy to alergia czy cos poważniejszego. Od 2 tygodni non stop mam katar, zatkany nos, wydzielina z nosa spływa mi do gardła i podraznia . Na dworze nie jest tak ale w moim pokoju czasami mam ataki duszacego kaszlu, tak jakby cos mi podraznialo gardlo. Najbardziej widocznie jest to jak wyjmuję kołdrę. Często również zdarza mi się kichac. Dodam ze nigdy nie mialem alergii albo nie wiedziałem o tym.
  • 9
@sebool12: Tak. Najdziwniejsze jest to że ZAWSZE tylko 1 dziurka jest zatkana. Raz ta a raz druga. I rano jak myje zęby to jak wypluwam pastę to razem z jakąś wydzieliną. A kaszel na dworze praktycznie zanika. W domu czasami mam wrażenie że się udusze. Właśnie myślę że mogą to być roztocza - stąd najgorzej jest rano i wieczorem - przed i po spaniu.
@sebool12: Okej dzięki. Z tego co widzę na necie to mam dokładnie te same objawy, które są typowe na roztocza. Ale to jest dziwne, nigdy wcześniej tego nie miałem. Może to przez tą pogodę.