Wpis z mikrobloga

@Volgin: też się przymierzam bo nabrałem się na Mi 9 i teraz żałuję bo to straszne gówno, ale nakładka samsunga mnie odstrasza. Ehh i jak tu być szczęśliwym ¯\_(ツ)_/¯
@Volgin: mozesz cos wiecej napisac? np. jak w porownaniu do poprzednich note'ow wg ciebie itp. Czeka na mnie do odbioru w salonie i bede sie przesiadal z note 8, wiec opinii z pierwszej reki z checia wyslucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mic_vier: skaner o ktorym wspomnialem już bardzo bardzo na plus. Szybki i ma mniej problemow z wilgotnymi czy brudnymi palcami. Rozmiar w porownaniu do note9 prawie to samo. O to sie najbardziej obawialem ale niepotrzebnie. A reszta, no cóż no #!$%@? flagowiec. Recenzentem nie jestem a jak mnie spytasz to pewnie nawet połowy mozliwosci nie wykorzystuję, ale wole miec mozliwosc niz potem sie #!$%@?. Kupilem wersję 5g wiec aktualnie czekam az
@Volgin: moj pierwszy note to byl 3 ktorego mialem 4 lata i dzialal do samego konca bez zarzutow, ale niestety system sie zatrzymal na 5.0, wiec wtedy przeskoczylem na note 8 w abo na firme. I teraz przy przedluzaniu nawet nie bralem pod uwage czegos innego niz kolejny note. Mam nadzieje, ze za nastepne 2 lata ta seria nadal bedzie miala kontynuacje :D