Wpis z mikrobloga

Gram sobie Aston Villą w #fm18 - obecnie sezon 19/20. Chciałem wyjątkowo potwierdzić, że przyjemnością jest dla mnie, kiedy w drużynie objawia się lider, kapitan pełną gębą. Aston Villę objąłem w trakcie poprzedniego sezonu, kiedy dołowała w tabeli. Udało mi się ją poskładać do kupy i awansować, ale bezsprzecznie jedną z największych ról do odegrania miał wówczas Conor Hourihane.

Piłkarz, zdawałoby się, jakich wielu. Na pewno dobry na Championship, ale typowy walczak. Tym bardziej zadziwiło mnie, jak zasuwał w każdym meczu od pola karnego do drugiego. Strzelił kilka pięknych bramek, ale przede wszystkim ciągnął za sobą zespól. Za sezon 18/19 w Championship: 40 występów, 8 bramek, 6 asyst, 3 razy zawodnik meczu, średnia w lidze 7.20.

Po awansie do Premier League wcale nie jest gorzej. Na ten moment 18 występów, 2 bramki, 2 asysty, średnia 7.16. Ale przede wszystkim urzeka mnie, jakim świetnym jest liderem zespołu. Nie tylko chodzi o 17 w determinacji i stanowczy charakter, ale i fakt, że gość w ogóle na nic nie narzeka. Kiedy w lecie przeprowadzałem rewolucję kadrową i do zespołu przyszło z dwunastu zawodników, bez szemrania wszystkich witał w zespole i pomagał w integracji. Kiedy ktoś miał jakiś problem, chciał odejść albo domagał się nowego kontraktu, w 9/10 przypadków pomagało poproszenie Conora o perswazję.

Super zawodnik. Naprawdę jestem zaskoczony, że tak bardzo polubiłem tego gościa. Postaram się go zatrzymać w drużynie do końca kariery a potem przekonać, żeby został w sztabie szkoleniowym. To jest, proszę państwa, Lider i Kapitan przez wielkie L i K.
#footballmanager
a.....1 - Gram sobie Aston Villą w #fm18 - obecnie sezon 19/20. Chciałem wyjątkowo po...

źródło: comment_J59FV8YD6tU7TUCqpRTdwaDCmSXjGYsY.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@bocznica: jest niezły nawet jak na Premier League, ale już zwłaszcza podoba mi się to, jak trzyma szatnię ()

Naprawdę w kilku FM'ach różne kluby prowadziłem ale tak dobrego kapitana nigdy nie miałem
  • Odpowiedz