Wpis z mikrobloga

@mister_pink: Ale po co czytać? Przecież nagłówek pasuje mu do przekazu więc pokazuje. Zaraz ktoś wyzwie Cejrowskiego od szurów i karuzela się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, że pismaki z reguły wybierają na tytuł najbardziej wyrwane z kontekstu zdanie żeby się kliknięcia zgadzały.
  • Odpowiedz
@vind:

Czytałeś i nie zrozumiałeś. Napisał że lasy nie płoną same z siebie(od pioruna czy niedopałka) bo są właśnie "trudnopalne" tylko że ktoś te pożary specjalnie podsyca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mister_pink: nie #!$%@? 'nie zrozumiałem', tylko się nie zgadzam. Koleś wygaduje bzdury. Oczywiście, że lasy potrafią płonąć w wyniku zdarzeń bez udziału człowieka. To że duża część pożarów jest celowo wywoływana nie znaczy że tak jest zawsze. Ponadto temperatura w okolicy pożaru który już wywołano jest tak duża, że nie trzeba go ciągle podsycać, będzie się rozprzestrzeniał tak czy siak.
  • Odpowiedz
@LukasDiesel: Podważam słowa antynaukowego szura, któremu bym nie uwierzył nawet gdyby powiedział "dzień dobry". Pisał też, że "wiadomo że szczepionki zabijają", to tyle na temat reputacji tego co mówi. Odnośnie tematu pokrewnego do tego na który się wypowiadał, to dostał też nagrodę klimatycznej bzdury roku, stwierdzał również, że nie ma takich przypadków medycznych, żeby ciąża zagrażała życiu kobiety xd

Wiem, wiem że sobie śmieszkujesz, ale warto to napisać dla tych
  • Odpowiedz
Zaraz ktoś wyzwie Cejrowskiego od szurów i karuzela się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PanFizyk: No ale #!$%@?ąc od tego sugestywnego nagłówka, to Cejrowski to szur. Z tym że raz na 5 głupich wypowiedzi jedna nie jest odklejona.
  • Odpowiedz
@mister_pink:

Jak w tej sytuacji oceniać pożary lasów amazońskich? Nie wiem. Widziałem zdjęcia i filmy, ale... widziałem też na WŁASNE oczy, na żywo, że Amazonia jest niepalna.


link do wpisu

Widział zdjęcia i filmy i nie wieży, boga też nie widział. To jak to nazwać?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ohui, znafcy co to nawet nie wiedzą w jaki sposób palą się lasy w Polsce wypisują wysrywy nt. lasu na drugim końcu świata gdzie nigdy nawet na chwilę nie będą.
Weźcie ograniczcie sobie pakiet internetu bo wstyd...
  • Odpowiedz
@mister_pink: (...) Oczywiście, że lasy potrafią płonąć w wyniku zdarzeń bez udziału człowieka. (...) Ponadto temperatura w okolicy pożaru który już wywołano jest tak duża, że nie trzeba go ciągle podsycać, będzie się rozprzestrzeniał tak czy siak.


Zastanów się czy globalne ocieplenie skutkujące upałami i suszami prowadzącymi do pożarów rzeczywiście odbyło się bez udziału człowieka i daj znać jak ci poszła ra rozkmina... (°°
  • Odpowiedz