Wpis z mikrobloga

Darmowe drinki w klubach, darmowe wejściówki do klubów, przywileje narzucone przez system, zatrudnianie ich tylko dlatego że są słabsze, jeszcze chcą równouprawnienia, większych zarobków, można było by tu wymieniać i wymieniać...
My jak pieski mamy za to za nimi latać i je adorować bo maja czipe xD skakać, plaszyć sie i usługiwać... bo jak nie to ma zawsze kilku orbiterów na nasze miejsce...
#!$%@? jaki ja byłem naiwny czekajac i wierzac w te bajki o miłości. Trzeba bylo je #!$%@? i ruchac jak byla okazja, ale nie #!$%@? bo jak to tak bez przyjazni i milosci ....( ʖ̯)? Przez to ze jestem spierdoksem jedyne co robie to wale konia. #!$%@?
#przegryw
TakiSamTylkoZeInny - Darmowe drinki w klubach, darmowe wejściówki do klubów, przywile...

źródło: comment_9GmeCdVZrVUx1HxXJNqLLaEr4qrCv2Hs.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
My jak pieski mamy za to za nimi latać i je adorować bo maja czipe xD


@TakiSamTylkoZeInny: Myślisz, że to takie proste? A masz chipa? Nie masz? no właśnie.

Było się rodzić ochipowany, jeśli nie zasłużyłeś na czipa, to nie wylewaj potem żałów na mirko.
  • Odpowiedz
@mieszko111: o białorycerzyk witamy na pokladzie. Wpis dotyczy glownie sposobu postrzegania ogólnoświadomych różnic jakie dzielą obie płcie i wpajanych obrazów.

Szkoda, że musze się domyślać co chciałeś powiedzieć przez słowo oczipowany. Już sam fakt, że nie potrafiłeś sprecyzować pytania tylko rzucasz jakimiś domniemaniami świadczy o braku szacunku z rozmówca, ale mam dobry dzień dlatego ci odpisuje.

Jesli przez slowo czip masz na mysli cipe i twierdzisz ze mam przez to żal, że urodziłem sie bez niej, to poprostu wyciągnąłeś wniosek z wpisu jak gdybym mial zal do swiata ze nie urodzilem sie kobieta, a jest zupełnie
  • Odpowiedz
@TakiSamTylkoZeInny no jacys #!$%@? mnisi przed wiekami od nieruchania powymyslali poematow i stworzyli mit milosci romantycznej a spierdoxy do dzis sa oszukiwane przez system ze to tak dziala i na nich czeka xDDD
  • Odpowiedz
Jesli przez slowo czip masz na mysli cipe i twierdzisz ze mam przez to żal, że urodziłem sie bez niej, to poprostu wyciągnąłeś wniosek z wpisu jak gdybym mial zal do swiata ze nie urodzilem sie kobieta, a jest zupełnie odwrotnie.


@TakiSamTylkoZeInny: W życiu nie ma nic za darmo, chipa i fajnych fifków też nie dostaje się za darmo.

Tam jest dobrze, gdzie nas nie ma. Z czipem i fifkami też narzekałbyś na to niedobre
  • Odpowiedz