Wpis z mikrobloga

do grania i edytowania filmów?


@misu: Któryś z tych 3 pierwszych: lista
- Acer ma najdłuższe czasy pracy na baterii oraz chłodzenie ok.
- Dell najlepszy serwis
- Lenovo chłodzenie

L580 się nie nadaje do twoich zastosowań.
@misu: Jak się zdecydowałeś na lenovo z systemem, to tu masz na niego promocję, na liście też wspomniałem, ale mogłeś nie zauważyć: https://promocje.x-kom.pl/powrot-do-szkoly?filtry=137_kategoria[1644]&sortowanie=priceAsc&cenado=3900&cenaod=3700

jeżeli chodzi o ram to bardziej będzie ci się opłacać zakupić go na allegro na własną rękę, bo masz drugi wolny slot za 100-140 zł, bo po tyle mniej więcej chodzi 8GB ddr4 sodimm 2666MHz, może być nawet używany, bo się rzadko psuje. Jeżeli chodzi o SSD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: tak, wpisałem kod z promocją. Czy w tych parametrach będzie chodzić płynnie granie i praca czy trzeba będzie to rozszerzac i tak ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: nie bardzo rozumiem co to jest single channel i dual :)

Czy samemu łatwo dołożyć taka kość będąc zielonym? Czy lepiej dać serwisantowi?
dzięki serdecznie kolego, jesteś może z Krakowa ? To bym do Ciebie dał na serwis + wódeczka za pomoc :)


@misu: Nie jestem i powinieneś dać sobie radę, najtrudniejszym zadaniem chyba jest tylko zdjęcie tej blaszki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirku taka używana karta jest ok ??


ta i cenowo też ok.
@misu: a czy ten jest tobie potrzebny? Masz tylko jedno miejsce na dysk nvme i ten slot już zajęty. Masz natomiast wolne na 2,5" calowe dyski, ale te są już wolniejsze, bo ogranicza ciebie port sata.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pustulka: w zasadzie nie wiem czy jest potrzebny. Zwiększenie pojemności poprawia szybkość pracy czy tylko zwiększa pojemność na pliki? Jestem zielony sorry jeśli to głupie pytanie :Db
@misu: mp510 jest trochę szybszy od fabrycznego SSD, który montuje tam lenovo, ale raczej nie na tyle byś to w ogóle zauważył tutaj jest to tylko operacja zwiększająca miejsce na dane i programy.