Wpis z mikrobloga

Halo #rozbiorka

Ale najpierw oświadczenie: Idąc w ślady @dradziak postanowiłem zakończyć tę chorobę jaką jest kupowanie coraz to nowych dekantów, kolejnych i kolejnych flakonów. Będę tęsknił (σ ͜ʖσ)

Dobra. Doszło kilka nowych pozycji, kilka zeszło. Przede wszystkim mało dostępna u nas Alexandria Fragrances - Tuscan King i Fade to Black. Tuscan King (pic related) miał być blendem dwóch znakomitych kompozycji: Tuscan Leather i Aventusa. Opinie na internecie są bardzo pochlebne, może za bardzo, ale jest coś z czym nie zgadzam się zupełnie. Mówię tutaj o stwierdzeniach, że proporcje w tym zapachu to 75% dzieła Forda, a 25% Creeda. Po drugim już teście nie mam wątpliwości - jest kompletnie przeciwnie. Dostajemy ciekawe połączenie cytrusów, ananasa i skóry. Malina występuje jedynie w otwarciu. Gdzieniegdzie pojawia się czarna porzeczka, jednak to cytrusy i skóra odgrywa główną rolę i zostaną z nami do końca. Natomiast jako antyfan klonów Aventusa (z CDNI na czele) muszę przyznać, że Tuscan King to perfumy najbliższe oryginałowi. Nie przedłużając, zapraszam.

Do rozlania:
1. Alexandria Fragrances Tuscan King - 3.7 zł/ml (30ml)
2. Must de Cartier pour Homme Essence - 3.5 zł/ml (15 ml)
3. Joop! Nightflight - 2.5 zł/ml (80ml)
4. Adnan Ambre B Noir - 1.5 zł/ml (80 ml)
5. Hugo Boss 20th Anniversary - 1.4 zł/ml (40 ml)

Dekanty 10 ml (chyba, że obok jest inaczej), z ubytkiem maks 4 psiki. Cena zawiera już szkło.

Gotowe dekanty:
6. Maison Francis Kurkdijan Lumière Noire Pour Homme (5 ml minus 1 psik) - 42 zł
7. Svensk Parfym Fröjd (5 ml minus 1 psik) - 43 zł
8. Amouage Beach Hut (9 ml) - 52 zł REZERWACJA
9. Yves Saint Laurent La Nuit de l’Homme EDP - 45 zł
10. Lattafa Parfumes Raghba Wood Intense - 20 zł
11. Alexandria Fragrances Fade to Black - 40 zł
12. Cartier Déclaration d'un Soir - 18 zł
13. Loewe 7 Natural (9 ml) - 21 zł
14. Dsquared2 He Wood Rocky Mountain Wood - 16 zł
15. Rasasi Shuhrah - 14 zł
16. Ferrari Bright Neroli - 10 zł
17. Guerlain L’Instant de Guerlain pour Homme - 24 zł
18. Tom Ford Oud Wood - 51 zł
Coś dla różowych:
19.Editions de Parfums Frédéric Malle Portrait of a Lady - 50 zł

Paczkomat - 15 zł. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi.
#perfumy
źródło: comment_UjgQQwQAHi0NOgiEnovGnc6ocgZrn8p5.jpg
  • 16
@Qutaphone: EDP w tym nowszym standaryzowanym flakonie. Ładny zapach, chociaż z takim poważniejszym sznytem, a parametry... chyba całkiem trwały, tylko projekcja dość szybko przygasa. W sumie zapodam go sobie wieczorem i zobaczymy, czy rano poczuję jeszcze. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@vizori: @Ipaaa był pierwszy. Ktoś jeszcze tego MFK'a chyba tutaj miał na tagu. Popytaj :)
@Qutaphone: @olrajt: Wieczorem wpadam z rozliczeniem. Trochę mi zeszło i wczoraj musiałem przysiąść do projektu. Perfumy rozlewam, jak przyjdą dekanty (powinny być w poniedziałek), a gotowe pozycje mogę już wysyłać.
@switspl: Ty pewnie odbiór osobisty