Wpis z mikrobloga

@Kliko: i5700 - spadł z biurka rozlany ekran
Samsung galaxy 1 - połamany boczek obudowy nawet nie wiem kiedy ale działa!!!!! SUKCES!!!
Samsung Note 2 - spadł mi w samochodzi ze schowka i przypadkiem na niego stanąłem xD [*]
Samsung Note 3 1- rozlała mi sięherbata na biurku jak nalewałem i nie przeżył :<<
Samsung Note 3 2 - do dzisiaj działa- spuchła bateria- leci do mnie nowa, jest pęknięta szybka
  • Odpowiedz
@Kliko: jedyny ekran, który teoretycznie rozbiłem był częścią chińskiego szmelcu z najniższej półki. Treecon T1000, swoją drogą bardzo ciekawy kawałek chińskiego geniuszu. Teoretycznie, bo kiedy wsadzalem go do kieszeni był cały. Wyciągam 5 minut później, żeby odebrać i ekran popękany. Jak? Nikt tego nie wie.
  • Odpowiedz
@Kliko: raz w życiu rozwaliłem galaxy s2 xD gdy grałem na bębnach, to zapomniałem że leży na tomie i jak żem przykabacił pałeczką przy przejściu, to nie było co zbierać.( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kliko: raz mialem sytuacje w ktorej wymienilem sobie wyswietlacz za 2 stowki, wszystko spoko, na drugi dzien poszedlem do pracy i jakos po godzinie wypadl mi z kieszeni i tyle sie nacieszylem nowym wyswietlaczem
  • Odpowiedz
@Kliko: kupiłem dziewczynie nowy telefon (za jej kasę), bardzo chciała mieć identyczny jak mój - po minucie od zakupu wypadł mi z pudełka i jebnął na kostkę. Oczywiście ekran do wymiany :D Po 2-3 miesiącach zaczęły się problemy z zasięgiem - pękło coś na płycie głównej od tego uderzenia i telefon poszedł do szuflady jako dawca części do mojego telefonu. Tego chyba nikt nie przebije
  • Odpowiedz
@Kliko do momentu, aż nie wypadł z 10 cm z ręki jak chciałam zawiązać buta. Najglupsza śmierć telefonu, miał szklo ochronne, a zbił się z małej wysokości w samym rogu, popekał cały ekran pod szkłem, a szkło w stanie nienaruszonym xD nic się z nim nie dało zrobić. My Phone Infinity xDD
  • Odpowiedz
Telefon w etui, ze szkłem hartowanym. Kucnąłem przy rowerze i wypadł na kostkę, rozwalony ekran :)
Od tamtej pory wiele innych upadków i zero śladu - już nie używam żadnych zabezpieczeń
  • Odpowiedz