Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wybieram się Kraków Władysławowo.
Pytanie gdzieś czytałem że za A1 można zapłacić "zdalnie"
Może ktoś podrzucić linka?

W okolicach #czestochowa otwarto nowy odcinek A1 tylko trudno na niego trafić.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może ktoś pomóc.
#samochody
I ewentualnie jakiś protip?
  • 9
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: możesz jechać nową A1 tylko potem i tak musisz przejechać przez miasto po prostu żeby jechać starą dk1 dalej - ja tam polecam bo DK1 od Katowic do Częstochowy jest zawalona fotoradarami, ograniczeniami, tirami.
A1 od Pyrzowic do Częstochowy ruch tylko osobowy...
  • Odpowiedz
Na A1 działa aplikacja AmberOne i są dla niej wydzielone bramki w których jest mniejsza kolejka. Chyba działa to od niedawna. W każdym razie jak jechałam na początku sierpnia to je właśnie zauważyłam i nikt z tego nie korzystał ale na autostradę wyjechałam za Toruniem, także jak wygląda to wcześniej nie wiem.
  • Odpowiedz
Na A1 działa aplikacja AmberOne i są dla niej wydzielone bramki w których jest mniejsza kolejka


@jednoliterowa: "nową" metodą można zapłacić na wszystkich otwartych bramkach, ale kolejek mniejszych z reguły nie ma, bo póki co bardzo rzadko wydzielają osobne bramki tylko dla płatności z aplikacją, zwykle są to te z kasjerami.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: jak koledzy piszą, aplikacja AmberGold... wróć AmberOne :) wczoraj jechałem z Żoną, ściągnąłem w trakcie jazdy, założyłem konto, podpiąłem samochód i kartę - i super sprawa, biletu nie pobierasz, szlaban się sam podnosi - jest jedna wydzielona bramka na zjeździe bez kasjera i tam możesz podjechać lub pod dowolną inną, szlaban sam się otworzy (czyta ładnie tablicę).
Dodam, że dobra obsługa: zakładając konto podałem błędny mail, podpiąłem samochód i
  • Odpowiedz