Wpis z mikrobloga

#mgsv #mgs #metalgearsolid
Hej, odblokowałem w Metal Gear Solid brońki za pomocą moda przyśpieszającego development i mnożącego kasę, chyba się rozpędziłem, bo straciłem przyjemność z grania, niezbyt realistyczne są te tłumiki których nie słychać z pięciu metrów, to samo z pistoletami usypiającymi, widziałem na Nexusie mod z save'ami gdzie gra była zapisana na samym początku(1% zaraz po tym długim wstępie którego mi sięnie chce znowu przechodzić, przed pierwszą misją) , tylko że z wszystkimi odblokowanymi brońkami i przedmiotami. Chcę zacząć grę od nowa, ale przejść ją z większym realizmem(bez pistoletów usypiających i tłumików, tylko z rewolwerem który jest odblokowany w późniejszej części gry i kałachem. Nie mogę znaleźć na Nexusie tego czystego save'a 1% z odblokowanymi brońkami. Szukałem i nie mogę znaleźć:(
dzięki
Pobierz
źródło: comment_skKmLb14Na95NGlZtaiMOYVq8DhtFpd4.jpg
  • 3
@RabarbarDwurolexowy: https://www.nexusmods.com/metalgearsolidvtpp/mods/762 ?
Metal Gear V Unlocked's Fresh Start (Full Farm With D-Dog and Quiet) file was the basis for the save with all items developed.

It's self explanatory. To use the all items developed one, do NOT connect to online under any circumstances and perhaps use R&D Heaven in order to unlock online items for singleplayer. If you go online with online items unlocked from singleplayer, the stats'll be overwritten,