Wpis z mikrobloga

@Razzish to jest biznes. Jeszcze tego nie rozumiesz? KONTROWERSJA.
Każdy (nie)szanujący się człowiek medialny robi takie rzeczy.
Cejrowski, lis, durczok, ta z makaronem na głowie.
Niby traci wizerunkowo ale odbija mu sie gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Razz: przecież to powtórka ze Stonogi. Kolonko będzie namawiał młodych do "rewolucji" by osłabić prawicę i odebrać głosy Konfederacji. Też lubiłem go za ciekawe i wartościowe reportaże, ale od razu widać o co chodzi. Knajacki język to też zamierzony efekt, Stonoga posługiwał się tym samym, bo młodym wyborcom takie słownictwo nie przeszkadza, a wręcz imponuje (bo gada jak "swój", a nie jak polityk z telewizora).
  • Odpowiedz
@retzev: No przepraszam, że nie mam ochoty merytorycznie odnosić się do "reportaży" MaxTV MÓWIĘ JAK JEST. Facet od zawsze zakrawał o oszołoma po prostu z czasem mu się pogorszyło jak Kowalskiemu, jego "reportaże" i dziennikarstwo to w zasadzie marnej jakości wyjątkowo stronnicze felietony a nie centrum obiektywnego dziennikarstwa na jakie kreował swój schowek na miotły.

  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że Golonce się zwoje przegrzały od prowadzenia tej swojej rewolucji.
Kiedyś go z przyjemnością oglądałem, a teraz zachowuje się jak oszołom i aż ciężko się na to patrzy.
Każdą uwagę odbiera jako atak i w chamski sposób odpowiada. Naczytał się złych komentarzy i mam wrażenie, że wtedy mu coś odbiło. Ubzdurał sobie, że nasłali na niego tych ludzi piszących złe komentarze i uciekł na ten swój portal gdzie żyje w
j.....y - Mam wrażenie, że Golonce się zwoje przegrzały od prowadzenia tej swojej rew...

źródło: comment_0mnkscBdzezUX4oE0ywe4HQHjVy9IaEZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kiedyś go z przyjemnością oglądałem, a teraz zachowuje się jak oszołom


@jabolsy: On zawsze taki był. Kto go nie popiera to "go fuck yourself" Mój filmik z 2017 roku jak założył płatną subskrybcję. .
CreativePL - > Kiedyś go z przyjemnością oglądałem, a teraz zachowuje się jak oszołom...
  • Odpowiedz