Wpis z mikrobloga

  • 1
@johnmorra na miboxie u niektórych na wifi zrywało internet. Kwestia routera i kompatybilności z miboxem. Jakiś błąd w oprogramowaniu. U części osób, w tym i u mnie zwyczajnie pomagało wlaczenie opcji w miboxie hdmi cec. Nie wiem co to z internetem ma wspólnego ale pomagało. Innym rozwiązaniem jest kupno karty sieciowej na USB na aliexpres za 12 zl z wysyłką i łączenie kablem.
  • Odpowiedz
@Ramone no tak, chwile sledzilem temat na reddicie ale nie bylo jakiegos rozwiazania. Niektórym dzialalo niektorym nie. Adapter najpewniejsza sprawa oczywiscie.
  • Odpowiedz
  • 0
Jestem wlasnie w trakcie testów i ogólnie nie jest źle, często potrafi ściąć po 15/30 min oglądania, trzeba wtedy zmienić kanał na chwilę żeby działało dalej. Nie wiem czy to wina internetu czy serwera. Chyba że jest coś lepszego w tej cenie (23zl/msc)
  • Odpowiedz
@kozaqu: @johnmorra: korzystam z miboxa 4s. Korzystałam z kilku dostawców i programów do IPTV. Zdarzały się takie, że mi bardzo ścinało oglądając i co chwila bufforowalo. Ścinało mi nawet w momencie jak przełączyć kanały. W końcu znalazłam dobry program i dobrego dostawcę (odpukac xD), nic nie zacina, wszystko działa dobrze. Wiadomo, że czasem mi się zatnie, ale wystarczy że włączę inny kanał i wrócę.
  • Odpowiedz