Wpis z mikrobloga

#wykop #tagi #mikroblog
Próbuję na mikro zapytać coś o assassin's Creed Odyssey , ale chyba coś jest nie tak dziś z tagami, albo ja coś robię nie tak przez gorączkę, tag #assassinscreed ma 3 obserwujących, tagi poszczególnych assasinów mają po zer, choć wiem że jest o wiele większa liczba obserwujących. Chyba jakaś mikroawaria
#assassinscreedodyssey
nie jestem wielkim fanem Assasinów, grałem tylko w ten z Włochem (chyba dwójka) i ten z bliźniakami w Londynie, próbowałem ten w Egipcie, ale mechanika i klimat mi nie pasowały(nie mogłem ogarnąć systemu walki), od kilku miesięcy próbuję zacząć z Odyssey, nie mogę nawet skończyć pierwszej wyspy, postacie są ok, lubię też protagonistkę, przypomina mi włocha i bliźniaków, intryguje mnie ten obcy który proponuje przygody poza wyspą, czy ta gra rozkręca się w następnych aktach? Czy to co przez przypadek widziałem na YT, jakieś kosmiczne zbroje z Atlantydy są w podstawowej wersji(bez spojlerów proszę:)) Nie chcę męczyć się z Ubisowtowym grindem tych samych misji oczyszczania obozów i fetch questów, czy jest to posypane ciekawą warstwą fabularna? Nie bijcie, ale podoba mi się Far Cry 5, gdzie generyczne obozy mają własną historię, jest sporo ciekawych, unikalnych rzeczy do roboty.
Dać kolejną szansę? Przez tę mechanikę po 2tygodniowych przerwach w graniu ciągle zapominam jak się gra.
dzięki
  • 3