Wpis z mikrobloga

Lewackie upośledzenie, małymi kroczkami.

Skończy się na gejowskich klubach i dziecięcym striptizie jak w usa.


@Crosshairs: Równie dobrze mógłbyś dać zdjęcie murzyna, który robi coś co ci się nie podoba i powiedzieć, że nie powinno im się dawać równych praw. Albo kobietom. Ooo ale wtedy ktoś może pokazać jakiegoś polskiego bandyte za granicą. I co wtedy? Dać im mniejsze prawa?

Może hetero dać mniejsze prawa bo też się ubiorą brzydko. Albo robią gorsze rzeczy, masturbują się
  • Odpowiedz
@Crosshairs: "To nie moja ręka!" Do czego się tutaj odnosisz? to zdanie miałoby jeszcze jakikolwiek sens gdybym chociaż chodził na parady równości albo był homo no niestety dla ciebie nie jestem więc tekścik ci trochę nie wyszedł nie popieram też doklejania pindolów do wizerunku matki boskiej mimo że nie jestem chrześcijaniem to dla mnie to taka sama zbrodnia jak zbezczeszczenie munduru wp


Tekścik pasuje bardzo, bo dotyczy lgtb a nie
  • Odpowiedz
@Thou No jakie to ma znaczenie że w wątku broniącym pederastów i wysmiewajacych innych ktoś wytknął hipokryzję tęczowych popaprańców, a ty w odpowiedzi wklejasz zdjęcie typka z onr czy innej podobnej organizacji.

No jakie ma, bo nie wiem?

#samozaoranie
  • Odpowiedz
@szybki_zuk Aha, jak obrazimy geja to wtedy gadka o tym że równie dobrze coś tam, coś tam.

Ale jak obrazimy kogoś kto pederastów krytykuje to już beka w #!$%@?? No nie tylko narodowcy tam byli, ale tylko ich będziesz gamoniu pokazywał. Gardzę.
  • Odpowiedz
@Crosshairs: nie, po prostu bredzisz i dyskryminujesz. A beka z kogoś kto obraża jest jak najbardziej na miejscu. Ja gardzę tobą, bo popierasz obrzydliwe niemoralne zachowania. Jesteś szkodnikiem na takim samym poziomie jak wszyscy pożyteczni idioci w historii ludzkości popierający szkodliwe zjawiska i władze. Niczym sie nie różnisz od idiotów którzy np. popierali Hitlera kiedy dochodził do władzy
  • Odpowiedz