Wpis z mikrobloga

@BajerOp: To mój znajomy. Nie jest gejem i wcześniej potrafił wyjąć kilka numerów telefonów do lasek dziennie, zagadując je na ulicy. Słaby strzał kolego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: pocieszny, ale na gotowaniu to on się ni #!$%@? nie zna, kilka jego filmików obejrzałem i potrawy przygotowuje jak student który pierwszy miesiąc poza domem rodzinnym jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@advert: Właśnie dlatego te przepisy są fajne. Nie masz jakichś łez jednorożca, podsmażania skrojonego czombru na księżycowym kamieniu przez 25 dni, tylko proste przepisy (smaczne bo kilka już próbowałem) na posiłki które mają jakąś wartość odżywczą.
  • Odpowiedz
@FearFactory: ale mi nie chodzi o łzy jednorożca czy inne przekombinowane składniki, tylko o to, że gość nie ma pojęcia o gotowaniu. pamiętam jak raz używał do czegoś czerwonej fasolki z puszki - to zamiast ją odcedzić, wlał ją do dania z tym całym glutem, w którym fasolka pływa.
nie potrafię sobie przypomnieć wszystkich jego wpadek, ale na bodaj 3 filmiki które obejrzałem kilka ich było, stąd mój wniosek.
może
  • Odpowiedz