Wpis z mikrobloga

@Epidemiusz: Oj, raczej nie. Iwobi przeszedł do Evertonu i nie wiadomo, czy będzie od razu grał. Gomez też cholera wie, bo może Matip będzie partnerem van Dijka. Martial niepewny. Mings?! xD
@Epidemiusz: Na szpicy chyba Rashford bedzie grał. Chociaż może Ole coś łyknie przed meczem i postawi jednak na młodego Greenwoda, ale to bardzo ryzykowna opcja. Jeśli Martial zagra, to raczej na skrzydle. Sądzę, że wyjdzie w podstawowym, ale pewności nie ma, bo są Sanchez, Lingard, Mata (chociaż pewnie w środku będzie grał, jeśli w ogóle zagra) i Chong. Na upartego Pereira by mógł zagrać na takiej pozycji. Jednak chyba Martial w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epidemiusz: brak Sterlinga, brak Sałata, potrojenie Arsenalu do tego śmieciami jak Ozil i Iwobi który obecnie jest w Evertonie więc nie zagra pewnie xd. Średnio bym powiedział
@Epidemiusz: Jeśli będzie grał w Evertonie też jest konkurencja przypomina. Richarlison, Bernard, Walcott. Jeśli będzie grał połowe meczy albo po 60min to jaki sens go grać. Lepiej wziąć Siggiego/Favelarza
@cross7676: Z tymi punktami to chodziło mi o Ozila. Iwobi nie wiem, ile zrobi, ale skoro kupują go za 35 milionów, to będzie grać. I tak jak mówię, Siggi poszedł w 2. rundzie, Richarlison w 5., a ja wziąłem Iwobiego w 10.