Wpis z mikrobloga

@repro5: Podobnie jest ze zjawiskiem UFO - jak kamera była luksusem to mieliśmy pełno nagrań, a jak teraz w telefonach są kamery i mamy rozwiniętą sieć monitoringu, to jakoś doniesienia o przybyszach z kosmosu osłabły.
  • Odpowiedz
@tomasz-terlecki: aż mi się przypomniał jakiś dokument tv o miejscowości w Polsce której zjawiało się ufo (nie pamiętam co to za miejscowość, mieli znak z latającym spodkiem przed wioską).
Poszli z kamerą vhs wieczorem gdzieś nad polanę i świadkowie mówię że widzą jakieś jasne kule światła itp., a kamerzysta nagrywa łokcie innych osób, kawałki polany, kawałki nieba,wszystko dookoła ale nie te kule światła co miały być ufo.
  • Odpowiedz
wyczytałeś to z encyklopedii zjaw? XD


@kotke02: Nie, wymyśliłem to przed chwilą. Jestem też prawie pewny, że zjawy nie można zarejestrować przy pomocy żadnych urządzeń technicznych takich jak np. aparat fotograficzny, bo to dawało by jakiś dowód na ich istnienie (wiemy, że zjawiska paranormalne nie dają się zweryfikować przy pomocy metod naukowych, a za taki dowód uważam chociażby materialne zdjęcie), chociaż może bardziej wynika to z mechaniki naszego umysłu. W
  • Odpowiedz