Wpis z mikrobloga

@SiarkoWodor: @medoh: Buzzer z własnym zasilaniem to najlepsza opcja. Zdarzało mi się, że gniazdo XT60 z czasem mi się wyrobiło do tego stopnia, ze w czasie szybkich roll'i i flip'ow wypinało mi baterię z gniazda podczas gdy bateria była na swoim miejscu.
@s3bape: Jeżeli miałeś takie doświadczenia to ok. Ja mam przewód z gniazdem i przewód z wtyczką baterii położone poziomo i bateria dosłownie nie ma jak się wypiąć. Ale te buzzery chyba są upierdliwe bo ciężko się nimi steruje, nie? Przynajmniej tak widziałem, że żeby go wyłączyć to trzeba kilka razy podpiąć i odpiąć baterię czy coś takiego
@SiarkoWodor: Masz przycisk, który trzeba nacisnąć po odpięciu baterii, żeby go rozzbroić. Czasem o tym zapominam, to po 30 sekundach mam przypominajkę. Ogólnie bezproblemowa obsługa, nic nie trzeba przepinać. Też na początku myślałem, że to zbędny gadget, do momentu aż zgubiłem kwada na wielkiej łące podczas blackoutu w goglach. Oczywiście wypięła się bateria, z jakiegoś powodu nie miałem włączonego DVR... masakra. Szukałem go ze 4h. Od tamtego czasu jest to dla