Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#kiciochpyta #deweloperka #mieszkanie ##!$%@? #wentylacja
Mirki mam problem w łazience z wentylacją. No jest ciąg wsteczny. Zimą to tak #!$%@? że jak siedzę na kiblu to mi po plecach wieje. I walczę z tym #!$%@? już pół roku. Pisma prośby. To wysyla swoich kierowników Ci wpadają i tutaj opis sytuacji:
Kiero od developera: panieeeee a jak ma to ciągnąć jak okna są pozamykane w pokojach.
Ja: no #!$%@? panieee - 15 na dworze. To co ja mam przeciąg robić? ( tutaj wtrące że mam przy oknach powstawanie wywietrzniki i są pootwierane cały dok więc nie jest to zamknięte szczelnie)
No i koniec gadki z inżynierem... wyszedł bo zobaczył że robię się czerwony z #!$%@?.
Potem przychodzi kominiarz bo powiedziałem że ma przysłać kogoś z uprawnieniami.
Przyszedł z anemometrem kręciło się śmiglo ja diva z roksy na #!$%@?. Noo już się cieszę jak głupi będę miał czarno na białym. I #!$%@? potem dostaje informacje z biura ze nie stwierdził wadliwosci wentylacji i #!$%@?....
I co ja mogę jeszcze zrobić? Pewnie #!$%@? kominy za niskie lub za wysokie i wiatr #!$%@? po dachu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@theoforos1: chyba 5 lat. No czekam na jesień. Bo teraz nie wieje bo temperatury są porównywalne na zew i wew. Myślałem że ktoś poleci jakieś konkretne instytucje gdzie można zgłosić takie coś.
  • Odpowiedz
@wonsz_zabujca ekspertyza inżyniera z uprawnieniami, najlepiej biegłego i przedsądowe wezwanie do usunięcia wady od Twojego pełnomocnika. Jeśli masz rację i ekspertyza będzie sensowna (oparta na pomiarach i przepisach, a nie przypuszczeniach - takie są bardzo częste) jest szansa, że wykonawca się poczuje. Ale jeśli to za duże koszta to na pewno skończy się w sądzie
  • Odpowiedz
  • 0
@wonsz_zabujca w oknach masz nawiewniki. Jak Ci się znudzi kopanie się z deweloperem to odezwij się do zarządcy budynku niech Ci na zakończeniu komina zamontują nasadę dachowa wspomagająca ciąg kominowy plus do tego klapka zwrotna . Deweloperzy nigdy tego nie robią bo szkoda im kasy a to znacznie poprawia wentylację.
  • Odpowiedz