Wpis z mikrobloga

Zależy jak ktoś pofrunie. Jeżeli to tylko odblokowanie prędkości, przy tej samej mocy to nie powinno się nic stać. Ale np. po wgraniu CFW który odblokowuje 1000w chwilowej potrafił upalić kable jak nie było dobrego styku.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak silnik nie parzy po katowaniu, bms i pakiety nie mają wysokich temperatur powyżej 50°C to nic się nie stanie, wyższa moc w granicach 750W daje przy max obciążeniu od zera jakieś 25A, ogniwa LG mają obciążenie max 10A ale są połączone 3 szeregowo więc dają 30A max. Ja tak jeżdżę 200km i nic się nie dzieje. Tryb Eco na 28kmh i bez obawy można śmigać
  • Odpowiedz
  • 0
@Seabag Ja posiadam m365 zwykła ale czytałem że dla pro 800W nie jest straszne. Generator softu na emkowo jest. Spróbuj z proponowanym softem z tego generatora
  • Odpowiedz
  • 1
@xadam4 Dobra, znalazłem generator na Pro, ale ustawić tak jak Ty masz i tak czy dla Pro inaczej?


@Seabag wejdź na stronę emkowo tam jest bezpieczny config softu 800W dla m365 z wyświetlaczem od pro i m365pro, jak jest bezpieczny dla przerobionej m365 to na pewno też będzie dla pro.
  • Odpowiedz