Wpis z mikrobloga

Eh mirki pomóżcie. Mam dziewczynę od 3 miesięcy, wczoraj miało dojść do pierwszego hehe sekzu. Byliśmy razem na weselu, obok taka ggóreczka była, wziąłem koc, poduszeczki, #!$%@?łem winko z wesela, piękne gwiazdy, czyściutkie niebo no wszystko pięknie i romantycznie w #!$%@? jedynym problemem okazał się mój #!$%@? który nie chciał stanąć. To chyba przez stres albo nie wiem co. Oczywiście nigdy wcześniej tego nie robiłem, myślicie że za drugim razem będzie lepiej, jakoś to przejdzie, miał ktoś podobnie?
#rozowepaski #przegryw #seks
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szalony_ikar: No to przedwczoraj, nie to jest tu głównym problemem, tak jakbyś się #!$%@? czepiał że kropka, albo przecinek nie w tym miejscu, albo #!$%@? ortografia nie ta. Eh... dzięki za pomoc
  • Odpowiedz
@Nancy11
Mordo, ja miałem tak samo za pierwszym razem. Tyle, że mi nie chciał stanąć przez 2 miesiące. Tzn. jak było macanko laseczki i całowanie, to stawał, a jak laseczka się zabierała to oklapywal. Na szczęście była wyrozumiała i w końcu się udało. To ze stresu. Nie przejmuj się, jak już stanie raz, to będzie stał cały czas. Powodzenia!
  • Odpowiedz