Wpis z mikrobloga

@kospitos261 ogólnie niebezpiecznie poleca Gmail jako bezpieczna skrzynka. Specem od prywatności za to wymieniają proton jako jedna z skrzynek, gdzie jest nastawiona na prywatność, szyfrowane wiadomości itp.
Kwestia pozostaje jak ważnym rowerem jesteś, bo jak coś jest za darmo to ty jesteś opłata, a raczej twoje dane.
@kospitos261 ale to jest na własną domene/konto firmiwe. To nie jest to samo. Są inne, darmowe odpowiedniki, aby korzystać z własnej domeny mailowej.
Przeczytałem swojego posta. Jejku ale autokorekta jest fatalna. Gboard od Googla
@bb-8: dzieki. Ja mam teraz taki problem, że korzystałem długo z płatnego fastmaila, a gmaila podawałem tylko w realu, bo przez telefon jak powiesz gmail com, to każdy wie jak zapisać.

Chcę teraz przerzucić się na gmaila i gsuite dla firmy, ale jak przestane placic za fastmail to nie bedzie przekierowywal maili :D musze w kazdym serwisie teraz zmienic adres chyba
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kospitos261: niebezpiecznik poleca gmaila między innymi dlatego że proton nie ma 2fa i jak piszesz maila do kogoś kto np używa gmaila, to wtedy google widzi tego maila (chociaż jest tam opcja żeby szyfrowac też wiadomości do innych dostawców skrzynek). Ogólnie proton ma lepszą politykę prywatności, nie sprzedaje twoich danych, i żeby korzystać z ich maila nie musisz zakładać odrazu konta we wszystkich ich usługach jak w gmailu(yt, play store, mapy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kostner: zahoo com czy jakiś s tak. Na jednym portalu była nawet instrukcja co zrobić, aby i poczta i domena była darmowa. Jak usiądę przy pc to sprawdzę, bo chyba mam to zapisane.