Wpis z mikrobloga

Sprawa jest
#papugafalista #papugi
Mialem papugi zostawione w klatce na dworze pod wiatą
Mieszkam w kamienicy
Kiedys miały taki zewnętrzny domek i trzeba bylo wycic kilka drucików zeby mialy jak tam wchodzić
Budkę zdjąłem a byla dziura w klatce to zawsze miały przystawiony kartonik od jedzenia przy tej dziurze i nie bylo problemu
Sąsiedzi robili cos na podwórku
Klatkę odstawili ale nie wiedzieli ze tam jest dziurga
Papuga wczoraj jedna zrobiła escape
I mamy tylko jedna
Pytanie mam w ilości kilku
Dokupić samca i bedzie ok ? Czy beda sie #!$%@?? Bo jedna nowa druga 3 lata w tej klatce żyje
Wypuścić druga bo sama bedzie w tej klatce to dostanie #!$%@?..
Klatka jak na takie 2 mniejsze papugi byla dość odpowiednia
Chcialbym zeby ta następna papuga/papugi nie były #!$%@? jak te co teraz bo wszystkiego sie bały nawet miały drzwiczki otwarte to nie chciały wyjsc z tej klatki wiec pewnie te nowe trzeba bedzie je wypuszczać na mieszkanie od nowości zeby były ogarnięte i sie nie bały człowieka
A i no mam tez kota i psa na mieszkaniu wiec nw co robic
Wiec co bys doradził Mireczku bądź Mirabelko w mojej sytuacji ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miłego dnia dla wszystkich
freecancer - Sprawa jest 
#papugafalista #papugi
Mialem papugi zostawione w klatce na...

źródło: comment_qLhHOSEW3AL9dxdNlaUm9uNAmtPArQfW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Deadlyo: okej czaje co jest 5, ale czy lepsze bedzie to dla niej ze sama pojdzie w swiat niz to czy ma sama byc w klatce teraz lub bym jej dal towarzysza ale nw czy sie beda dogadywac ()
  • Odpowiedz
@Deadlyo: hmm no okej, a jak myslisz ta co jest teraz jest taka no boidupa, jak byla w pokoju klatka i chcialem zeby polataly po pokoju to przez caly dzien nie byly zainteresowane
jak dam druga falista np samca (bo yeraz byly 2 samiczki xD) ktory jest no taki jak byc powinien czyli polata usiadze na ramieniu i wg eleganco bedzie to ta druga sie dogada ?
  • Odpowiedz