Wpis z mikrobloga

Mam #pytanie do #neuropa.

Wielokrotnie piszecie, że osoby LPGRTV aka sarnyłosiedzikijeleniełyski brały udział w Powstaniu Warszawskim, ale ilekroć proszę o wskazanie konkretnych przypadków to odpowiedzi brak - jak to zatem jest, czy członkowie "tęczowej armii" #pdk brali udział w ww czy też może jest to ordynarne pier***nie tak bardzo typowe dla lewicy?

#bekazlewactwa #4konserwy
  • 28
@harpiowata: ale o co ja pytałem? Prosiłem o dowody na to, że w Powstaniu Warszawskim brali udział ludzie LPGRTV. Czy wy, towarzyszu, potraficie czytać ze zrozumieniem czy przerasta to wasze możliwości intelektualne? Na wskazanych przez ciebie materiałach nie ma nawet mikrograma informacji o udziale członków "tęczowej armii" w PW - po co zatem zaśmiecasz mi temat?

@ale_prostak: następny. Czy wy, tęczowi, potraficie trzymać się tematu czy zawsze
@vin42: cóż, warto próbować - ja nikogo nie skreślam, liczyłem, że może ktoś wyprowadzi mnie z błędu, wskaże dowody.
@Goofas: taki sam jak autorzy wlepek z waginomaryją i innymi xD
@harpiowata: ziomek, nie podałaś/eś ŻADNEGO rzetelnego źródła, w tych tekstach nie było absolutnie nic na temat osób LPG biorących udział w Powstaniu Warszawskim. Z tego względu, że dodawałaś/eś gówno linki kompletnie nie związane z meritum, usunąłem je jako zbędne/niepotrzebne
@B0RG ciekawostka - oprócz Polaków, nikt nie daje #!$%@? o powstanie xD więc jeśli liczysz na jakiekolwiek publikacje o powstaniu, to na to nie licz xD
ale widzę, że jesteś trochę jak takie niezbyt inteligentne dziecko - wszystko musi być napisane prosto i konkretnie, bo nie dasz rady przetworzyć więcej informacji na raz
a jeśli ogólne publikacje o wojnie ci nie wystarczają, gdzie było napisane o walczących podczas wojny, to aż mi