Wpis z mikrobloga

#bitbay Problem możliwości wypłaty środków - nadal trwa. Proszę poczytać lekturę:

https://www.wykop.pl/wpis/42852687/kryptowaluty-bitbay-dzisiaj-podjalem-trzecia-probe/151444415/#comment-151444415

Środki których nie udało się wypłacić z poczty Polskiej co prawda wróciły ale tym razem postanowiłem wypłacić środki w postaci LTC ( żeby nie było około 248 zł ) ale i to się nie udało. Więc po pytaniu zadanym Bitbay odpisało mi przed chwilą:

Bitbay 2 min. temu 0
@Amelcio: Chwilowo mogą występować opóźnienia w realizacji wpłat i wypłat fiat oraz krypto. Pracujemy nad tym aby jak najszybciej wszystko wróciło do normy.

Czyli ciąg dalszy mojej potyczki o wypłatę głupich 248 zł trwa już dobry tydzień. tym razem okazuje się że nie mogę wypłacić moich środków 248 zł nawet w formie LTC.

Czyżby oznaki utraty płynności? @Bitbay

#kryptowaluty #bitcoin
Amelcio - #bitbay Problem możliwości wypłaty środków - nadal trwa. Proszę poczytać le...

źródło: comment_ViHUE1Ru3gtraqkXQbkTc8xKiYw6zdOV.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Amelcio: a jak zleciłeś wypłate w ltc to widzisz te środki na swoim koncie jako zablokowane w saldzie czy zniknęły, bo znam tez przypadki gdzie zlecono wypłatę krypto na adres a nie ma ani na adresie ani na bitbay.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: de facto ważna jest odpowiedź bitbay czyli: że aktualnie mogą być opóźnienia wypłaty fiat i wszelkich krypto z bitbay.

Dla mnie to są pierwsze oznaki braku płynności firmy
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: zaraz podejmę próbę inną: wypłata z bankomatu. Jestem ciekawy czy to się powiedzie. Tragedia trzeba szukać innej giełdy. Tylko w Polsce raczej nie ma żadnej alternatywy z PLN.
  • Odpowiedz
@maniakbitcoin: zleciłem teraz wypłatę przez bankomat. Zobaczymy teraz co z tego wyjdzie. Dam znać. narazie transakcja ponownie oczekująca którą da się anulować czyli niezrealizowana.
Czyżby firmy nie było stać na 248 zł?
  • Odpowiedz
@Floki9311: zobaczymy jak dzisiaj. Bo problemy są dzisiaj.
Czyżby firmy nie było stać na 248 zł? w każdym razie jest to ostrzeżenie. I myślę musimy być czujni. Coś się dzieje nie dobrego tam. Dobrze że ja na giełdach nigdy nie trzymam więcej niż 300 zł ;)

W każdym razie podsumujmy:
Na poczcie polskiej się nie udało - poczta twierdzi że ta usługa praktycznie nigdy nie działa z bitbay. Nie udało się
  • Odpowiedz
@Dantte: potwierdzam że w końcu po tygodniu czasu udało się wyścig moja kasę za pomocą LTC. Także no nieprzyjemna sytuacja. Myślę że @Bitbay czas na wyciągnięcie wniosków i np rozważenie zamknięcia kanału typu poczta
  • Odpowiedz
@Amelcio: Potwierdzamy, że wpłaty i wypłaty zarówno walut fiat jak i krypto działają już prawidłowo. Tak jak wspominaliśmy w innym wątku usługa wypłat poprzez pocztę działa prawidłowo i problem jaki pojawił się z Twoją wypłatą leżał po stronie operatora płatności o czym oczywiście poinformowaliśmy Cię drogą mailową.
  • Odpowiedz