Wpis z mikrobloga

@pitrek0090 Raczej nie będziesz zadowolony. Nie lepiej już kupić mniejszy rozmiar, ale lepszej firmy?
EDIT: Jeszcze doczytałem że chcesz TV do konsoli, sprawdź w takim razie jaki może mieć Input Lag. Po Mancie nie spodziewam się rewelacji i może być tak że w ogóle nie pograsz na tym tv jak człowiek.
@pitrek0090 Model modelowi nie równy. Może być całkiem przyzwoicie, a może być kupa. Nie jestem w stanie Ci powiedzieć dokładnie, swój argument popieram jedynie tym co widziałem w dwóch innych telewizorach tej firmy i reszcie sprzętu który produkuje. Na pewno zaletą jest cena, bo to chyba jedne z najtańszych telewizorów, ale sam wychodzę z założenia że telewizora nie zmienia się raz na rok więc lepiej dołożyć i kupić coś lepszego. Sam nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pitrek0090: Jak kupisz mantę, to wysoce prawdopodobne że czeka ciebie jeszcze kolejny zakup telewizora, lub użeranie się na gwarancji.

Lepiej kupić coś bardziej znanej marki, ja za swój TV z którego jestem bardzo zadowolony zapłaciłem 1650zł, 43 cale.

Do tych około 2 tysięcy znajdziesz coś sensownego. Wiadomo nie ma co po tym oczekiwać cudów, ale będzie można komfortowo używać.