Wpis z mikrobloga

Lepsza pora żeby więcej osób zobaczylo.

Tak oto ośrodek monitorowania faszyzmu i innych takich produkuje gownianego fejka.

Lemingi już się zleciały bawić się w opluwanie "narodowcow itp"

Wydawałoby się dla osoby niewtajemniczonej że to to po Pradze kręca się narodowcy którzy demoluja kapliczki z Matkami Boskimi żeby zwalić sprawę na biedne lewactwo. Taka teza jest w poście. Do sprawdzenia

Otóż nic bardziej mylnego.

Policja ujęła 49 latka który zniszczył kapliczke, nie ma informacji o tym że to narodowiec a sama policja tego nie potwierdza.

Nie jest to też zwykła kapliczka a Matka Boska grzybowa która zgodnie z oświadczeniem Kościoła MOŻE choć nie musi wywoływać obraze uczuć religijnych z powodu formy.

Ośrodek monitorowania po raz kolejny pokazał się że swojej żałosnej i klamliwej strony. Kolejny przykład braku honoru osób do niego należących.

#neuropa #4konserwy #nalewoodrozumu
H.....r - Lepsza pora żeby więcej osób zobaczylo.


Tak oto ośrodek monitorowania fas...

źródło: comment_tddQb5Q6QOjgzaUihJBoN6MwpTUrIXXE.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Nie jest to też zwykła kapliczka a Matka Boska grzybowa która zgodnie z oświadczeniem Kościoła MOŻE choć nie musi wywoływać obraze uczuć religijnych z powodu formy.


@Holenderski_Ser:
O co z tym chodzi?

Policja ujęła 49 latka który zniszczył kapliczke, nie ma informacji o tym że to narodowiec a sama policja tego
  • Odpowiedz
  • 1
@GordonL wskazesz taki wpis? Pozatym ja nie mam takie siły rażenia jak ta pizel się Boże i stytucje

Chodzi o to że ta instalacja nie jest kapliczką taka religijna, kościelną jak sugeruje ośrodek.
  • Odpowiedz
wskazesz taki wpis? Pozatym ja nie mam takie siły rażenia jak ta pizel się Boże i stytucje


@Holenderski_Ser: Jaki?

Każda informacja o ataku na Zachodzie wiążę się od razy z wykopkowymi wysrywami, że to islam, terroryści
  • Odpowiedz
to że nauka nie potwierdza istnienia Boga to nie znaczy że go nie ma.


@Holenderski_Ser: Nie ma jednorodnej definicji Boga, różni ludzie rozumieją i opisują to jako co innego więc to rozmowa o czymś abstrakcyjnym. Narodowiec nie jest czymś abstrakcyjnym.
  • Odpowiedz
@Holenderski_Ser: Nie, nie trzeba przy każdym twierdzeniu przedstawiać równolegle dowodu. Można go przedstawić np. wtedy gdy zostaną pozwani przez tego człowieka za pisanie nieprawdy. Sam dodajesz pełno znalezisk w których nie ma żadnych dowodów i ci to nie przeszkadza.
  • Odpowiedz