Wpis z mikrobloga

Otwieram zapisy do IV sezonu #fantasymirkoleague czyli Wykopowej Ligi Fantasy Premier League - Head to Head!
W sezonie 18/19 najlepszy okazał się @Vitz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Okazało się, że to ja tę ligę ostatnio organizowałem i zamuliłem :D

Zasady ogólne:
20 drużyn grających w systemie mecz i rewanż
terminarz rozgrywek losowany jest automatycznie w momencie aktualizacji pierwszej kolejki, zgodnie z harmonogramem oficjalnej rozgrywki FPL
punktacja przydzielana zgodnie z silnikiem oficjalnej rozgrywki FPL
kolejność w lidze analogiczna do oficjalnej rozgrywki FPL

Zasady doboru graczy do gry:
Liga liczy jedynie 16 miejsc, niezbędna więc jest selekcja uczestników by czerpać jak największą satysfakcję z rozgrywek. Dobór uczestników zostanie przeprowadzony na podstawie kryteriów:
aktywnego uczestnictwa w poprzedniej edycji #fantasymirkoleague
wyników z poprzednich sezonów

Jak się zgłosić:
dodaj komentarz z nazwą drużyny oraz team id (wejdź w "View Gameweek history" i w adresie "https://fantasy.premierleague.com/entry/XXXXX/history" XXXXX to twój team id).

Wołam osoby, które kojarzę z poprzedniego sezonu: @bbr247 @parachutes @Furious @sam_gold @brandon88 @sheslostcontrol @Bury_Zenek @cb_radio @parachutes @Wojt_ASR_

Osoby zainteresowane proszę zgłoszenie się pod tym wpisem, wraz z nazwą drużyny FPL.(Kod do ligi wysyłał będę na PW, proszę włączyć odbieranie prywatnych wiadomości!)
V.....z - Otwieram zapisy do IV sezonu #fantasymirkoleague czyli Wykopowej Ligi Fanta...

źródło: comment_kw5pMJfoySQWCDp6r4Cd28g9UST0IgDJ.jpg

Pobierz
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vitz: mogę zagrać, tylko ,że w zeszłym sezonie zająłem ostatnie miejsce, to nie wiem czy nie powinienem zostać wywalony ( ͡° ͜ʖ ͡°)