Wpis z mikrobloga

Tylko jeśli człon "bi" w słowie "bichromatyczny" oznacza, że w przyrodzie występują tylko dwie długości fali elektromagnetycznej.


@R187: tylko ze oprocz bichromii wystepuje tez monochromia, trichromia i kwadrychromia a nie slyszalem o triseksualistach xDDD takze porownanie nieadekwatne
@R187: zmieniac temat to ty potrafisz,tamta dyskusja dotyczyla ze homoseksualisci maja wieksze szanse byc pedofilami i dostales publikacje naukowe na ten temat ale ty probujesz odwracac kota ogonem i insynuujesz moja nieumiejetnosc w liczeniu procentow jakby to byla jakas nadprzyrodzona zdolnosc xD
@R187:


This suggests that the resulting proportion of true pedophiles among persons with a homosexual erotic development is greater than that in persons who develop heterosexually.


mam cos jeszcze wyjasniac?
nie wiem co ty sobie wywnioskowales ale ja wkleilem badania a ty probujesz mi wcisnac w usta cos czego nie napisalem
zreszta jak chcesz o tym dyskutowac to tam bo tutaj tylko zasmiecasz watek
This, of course, would not indicate that androphilic males have a greater propensity to offend against children.


@wojciech-dyrets: mam cos jeszcze wyjasniac? Albo właśnie wyjaśnię:

Dorosły homoseksualny mężczyzna preferujący na partnera seksualnego dojrzałego płciowo mężczyznę nie ma większej szansy krzywdzić seksualnie dzieci niż dorosły heteroseksualny mężczyzna preferujący na partnera dojrzałe płciowo kobiety. Badania sugerują, że ma wręcz na to mniejszą szansę.

Innymi słowy: jeśli spotkasz na ulicy geja z chłopakiem
@R187: Co dalej nie zmienia faktu ze wieksze prawdopodobienstwo bycia pedofilem ma niestety homoseksualista
Ty tutaj wyciagasz podgrupe jaka sa androfile i starasz sie wmowic ze jest reprezentatywna dla calego srodowisko homoseksualnego
@wojciech-dyrets: A czy to nie ty próbujesz wmówić, że homoseksualni pedofile są grupą, która "jest reprezentatywna dla calego srodowisko homoseksualnego"?

Niektórzy naukowy postulują zrobienie z pedofilii odrębnej orientacji seksualnej. Nie byłem przekonany co do tego pomysłu, ale widząc jak prawacy łączą pedofilie z homoseksualizmem i potem przekładają to na normalnych androfilnych gejów pisząc potem takie bzdury: https://www.salon24.pl/u/mojsiewicz/941709,badania-do-40-procent-gejow-z-lgbt-to-aktywni-pedofile (obalone tu: https://www.wykop.pl/wpis/42873265/) to myślę, że mogło by to mięć pewne plusy. Wtedy
A czy to nie ty próbujesz wmówić, że homoseksualni pedofile są grupą, która "jest reprezentatywna dla calego srodowisko homoseksualnego"?


@R187: Celem tego badania bylo ustalic wlasnie czestosc wystepowania homoseksualnych pedofili wsrod homoseksualistow w porownaniu do heteroseksualistow
i nie mam pojecia jakim cudem zrownujesz podgrupy jaka sa androfile badz gynofile z choroba psychiczna jaka jest pedofilia
nie mam pojecia jakim cudem zrownujesz podgrupy jaka sa androfile badz gynofile z choroba psychiczna jaka jest pedofilia


@wojciech-dyrets: To prawica tak robi - patrz zmanipulowany artykuł, do którego dałem linka.