Wpis z mikrobloga

Cześć! Dziś wracamy do Polski i zapraszam Was do znaleziska Niezwykłe formacje skalne w rezerwacie Prządki nieopodal Krosna. Oprócz tego mam też małą prośbę, o której niżej.

Artykuł powstał w ramach 2. Turystycznych Mistrzostw Blogerów (xDDDD), takiego konkursu organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Jedną ze składowych ogólnej oceny i wyniku jest liczba zdobytych głosów. Sam bardzo nie lubię głosowań i nie wiem czy chcę to ogólnie promować, ale gdybyście chcieli oddać na mnie głos to byłoby mi bardzo miło. Tym bardziej, że dobre miejsce w konkursie może otworzyłoby mi możliwość szerszej współpracy z POT i stworzeniem większej ilości serii na wzór #odkryjswietokrzyskie

Jak zagłosować:
1) Wchodzimy na stronę https://mistrzostwablogerow.polska.travel/
2) W trzecim rzędzie najbardziej po lewej stronie jest - "PODKARPACKIE RoadTripBus"
3) Klikamy zagłosuj i podajemy e-mail
4) Potwierdzamy głos klikając w link w e-mailu

Głosując zgadzacie się tylko na wykorzystanie maila w ramach potwierdzenia głosu, POT nie może wysyłać wam żadnych e-mail reklamowych, itp. Głosować można raz na 24 godziny (bez sensu!), a samo głosowanie potrwa do 26.08

Dziękuje wszystkim, którzy pomogą wykopując znalezisko, głosując oraz komentując!

Pozdrawiam!
MG78

_____________________
Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania i są na mojej liście podróżniczej. Jeśli chcesz być dopisany do listy zaplusuj stosowny post poniżej, jeśli chcesz być z niej wypisany również zaplusuj odpowiedni post. Dziękuję!
Pobierz MG78 - Cześć! Dziś wracamy do Polski i zapraszam Was do znaleziska Niezwykłe formacje...
źródło: comment_1c3HY62pLGcTM8n8nl95foVKsPoFp5Wt.jpg
  • 32
@Booty_Gurl: Na taras dachowy chcę dorzucić niewielkie skrzynie. Modyfikacja łóżka i wnętrza na ten temat raczej odpada bo czasem jeździmy też w więcej osób a to by nam to wykluczało :(