Wpis z mikrobloga

@krzychu231: Spróbuj tutaj wkomponować Dumfriesa. Rozegrałem TAA 550 meczów, ale ostatnio przerzuciłem się na Dumfriesa i wydaje się lepszy. To już koniec gry, proponuję wydać wszystko na sbc o totsy. W tamtej fifie zostało mi kilkaset kk i nic z tym nie zrobiłem, bo skończyła się edycja. Warto się trochę pobawić i zrobić te paczki, trochę hazardu na koniec gry nie zaszkodzi (ja zrobiłem 2 paczki z totsem i wypadł PP
@Wojtini1996: z pak mi leci sam shit a z czerwonych picków, pomimo tego ze opuscilem jedna lw od poczatku totsow i zawsze dobijam co najmniej g2, jedyne co mi pasuje do skladu to wlasnie ten TAA więc ladowanie tego w hazard dla mnie odpada totalnie bo wiem, ze skonczy sie to #!$%@? lazzarim x 10
@krzychu231: nie słuchaj ludzi co piszą żebyś wydał ukulane coinsy na paczki xD ja ostatnio kupiłem ramosa+marcelo toty,szczególnie ten pierwszy jest bardzo dobry, ale to zależy jak łatwo ci się zarabia coinsy. Jeśli uda ci się ten dodatkowy milion zarobić szybko, to bralbym Ramosa, jeśli jednak były to ukulane od miesiąca ciezka praca 2kk to bardziej sensowny będzie duet militao+telles i pogba, kumpel z którym gram często właśnie niedawno zakupil cała
@Veyn: zagrałem zbyt mało meczy żeby się moc wypowiedzieć :( raptem 20 parę w lw z czego pierwsza połowa była na słabym gameplayu w weekend i wtedy żaden z moich zawodników nie zachwycal, dopiero od parunastu ostatnich meczy się coś zmieniło i zaczynają grać jak powinni