Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowni koledzy z #korposwiat jak z waszego doświadczenia najefektywniej ustawić łopatki klimatyzatora kasetonowego? Czy powinny cały czas się ruszać (swing), dmuchać maksymalnie w dół, czy może maksymalnie do góry?

Moim zdaniem swing, bo miesza zastane powietrze, ale Grażynki i Bożenki marudzą że im zimno i papiury po biurku rozwiewa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
@Tosh: jeżeli nie swing to maksymalnie do góry. Zimne powietrze idzie do dołu więc szkoda żeby tworzyć chłodną bańkę tuż pod klimatyzatorem. Lepiej to rozdmuchać na boki a opadając samo zamiesza powietrzem
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Relewantna: Nie no oczywiście, komfort pracy w pomieszczeniu gdzie pracuje kilkanaście osób, tyleż samo generujących ciepło komputerów, a na zewnątrz jest +30 stopni jest ogromny.
  • Odpowiedz
@Tosh: to, ze na zewnątrz gorąco, nie znaczy, ze nie można się rozchorować od zimnego powietrza dmuchającego ci w gębę czy prosto w ucho. Sama przez to przechodziłam. Ja musiałam marznąć i siedzieć w bluzie, bo koleżankom siedzącym dalej od klimatyzatora było gorąco. Ale zamienić na biurka żadna się nie chciała.
  • Odpowiedz