Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję zaspokoić swoją naturę hipochondryka. Jakiś czas temu ułamałem sobie całkiem spory kawałek paznokcia u stopy, on przez parę dni wisiał jakby na skrawku a dziś go zerwałem do konca gdyż już go przypadkiem przy zdejmowania bandażu uszkodziłem bardziej i pod spodem wszystko było ładnie zagojone. Pytanie jest takie: Z racji że on był ułamany mnięj więcej do połowy to czy ryzyko wzrastającego paznokcia jest duże? Da się jakoś dbać żeby mi on nie wzrastał? I też najważniejsze, czy powinien dobrze rosnąć? #medycyna #hipochondria #paznokcie ps: wiem że generalnie do lekarza to się idzie a nie pyta w internecie ale to raczej nie jest nic poważnego więc chcę tylko tak wewnętrzego hipochondryka uspokoić
  • 4
@tHoePs:Wrastanie nie istnieje gdy paznokieć "wchodzi" w skórę bo krzywo rośnie? (to nie jest pytanie retoryczne ani nic z tych rzeczy, po prostu się nie znam ¯\_(ツ)_/¯ )
@Quentixo tak istnieje takie zjawisko jak wrastający paznokiec, ale ty w swoim poście cały czas piszesz o wzrastającym paznokciu, czyli rosnącym normalnie.