Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@JLSZ: w końcu na wojnie najważniejsza jest orientacja seksualna żołnierza, a nie jakieś tam #!$%@? typu wkład danej jednostki w dowolne działania mające na celu osiągnięcie zwycięstwa :D
  • Odpowiedz
@Kempes:
To jest masakra ze ten człowiek nie czuje wstydu wysyłając w eter taka wypowiedz xD. Ja tez sobie lubię rzucić #!$%@?, ale nie kiedy publikuje treść dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi. No litości.
  • Odpowiedz
@Kempes: O tym co piszę Ziemkiewicz nic mi nie wiadomo, natomiast Ernst Rohm, założyciel pierwszej bojówki NSDAP, urządzał homoorgie z młodymi aryjczykami ( ͡° ͜ʖ ͡°) I o tym możecie przeczytać w bardziej wiarygodnych źródłach niż tweety redaktora ziemkiewicza. Pozostaje tylko pytanie, czy Hitler wiedział o homoorgiach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: To jest o tyle ciekawe, że tak właśnie argumentował Stalin wprowadzając w 1934 roku karanie homoseksualistów. (Po rewolucji było zniesione). Że faszyści to geje, zatem geje to faszyści.
  • Odpowiedz
@Kempes:
Daj najpierw info z którego wynikałoby, że powstańcy warszawscy walczyli o parady LGBT biorąc pod uwagę poglądy na sprawy obyczajowe w tamtych sprawach oraz fakt, że większość biorących udział w powstaniu należała do organizacji o charakterze prawicowym i konserwatywnym.
  • Odpowiedz
@xysiorek123: POwstańcy Warszawscy walczyli o PRAWA DLA WSZYSTKICH w tym i dla LGBT, którzy chcą takiego samego prawa, nic więcej i nic mniej, jak maja pozostali, czyli heteroseksualni.
I co z tego, że mieli przekonania konserwatywne? To konserwatyści w Angliii wprowadzili małżeństwa dla osób homoseksualnych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xysiorek123 Walczyli o wolność jako taką, więc czy walczyli by o wolność LGBT, gdyby wtedy istniała, czy też nie to sobie możemy dywagować ( )
A teraz dawaj info o tym homoseksualistach w tym niemieckim oddziale. Możesz zarzucić jakimś linkiem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@xysiorek123 To wiem bo czytałem, ilu ich było się ją pytam? Bo z wpisu z FB, który zarzuciła, wynika że wszyscy byli homo. Czaisz to, WSZYSCY (ʘʘ)
  • Odpowiedz