Wpis z mikrobloga

Priorytetem w poszukiwanych gniotach jes czelen z gulkom.
Anowaśnie. Dzisiaj #transkrypcjategotypu, będzie czelen ale dużo łatwiejszy.
W tle akat jeździ śmieciarka. Mateu już zdążył wszystko przeszabrować.
Ciekawe czy wykonacie ten czelen ? Czy jesteście wyświczeni jak #melin ?! Benc.

Benc. Witam. Stestony Tiger dwatysionceszesnaszy benc.
Yy ogunie yyy mam czelen, następny czelen bo tak prosliliście o nastepny czelen bo wam sie podoba czeleny.. tego typu.
Taajak mówiłem postaram się naczęściej czeleny robić, bo to jes bardzo modne i żebyściesie.. wzieli wywyzwanie tego czelenu.
To jes podstawom. Ogunie czelen polega na tym, kto jes dobrze wyświczony.. od tego zaczonć nobo nie każdy jest dobrze wyświczony a później som kopoty.
Doba zaczynamy czelen. Polega na tym. Przybliże sie.. kucne. Widzicie tu polik mój ?.. [XD]
Widzicie tutaj co sie dzieje co ja robie ? To nie jes to że ja ruszam ustami. Tyko tym...
Widzicie ustami nie ruszam, paczcie sobie... [połamać się można]
To jes sztukom sprawie tego czelenu. Zobaczymy kto jes taki wyświczony jak ja... [W tle śmieciarka pełną parą]
Ciekawy jestem. Zaraz wam powiem kogo dominuje.. Benc i zaczynamy domionowanie...
Yy ogunie dominacja tego typu daje na antyfanów. Mają czas dzisiaj do godziny dwudziestej.
Żebyy zrobić taki czelen tyko jest jedno.. jedno jedyne które będzie uznany czelen żebyściesie pokazali buzie nie że tyko do połowy tyko całom buzie itak ja.
Tak macie pokazać. Nie to że zakrywacie sobie buzie albo yyy na połowie kamery bo tego nie zalicze i automatycznie przegrywacie z czelenem ktorywamdam do wyzwania.
I publicznie powiem że jesteście frajerami i macie wypad z internetu zrobić. Dzisiaj do godziny dwudziestej macie czas antyfani.
Zobaczymy czy tacys jesteście twardzi, mocni. Bo tutaj gadaliście tego typu, że jesteście twardzi, wszystko wiecie jesteście wyświczeni.
Aha, nie ma sprawy. Zobaczymy. Dzisiaj do godziny dwudziestej nie zobacze żadnego filmu to publicznie robie filmik że jesteście frajerami totalnymi ostatnie szmatami do podłogi i możecie wypad z neta robić.
Dzisiaj macie czas do dwudziestej. A dlaczego wam nie daje tydzień ? Z tego powodu że sie pucujecie że wszystko że wszystko umiecie robić dlatego daje dzisiaj czas do dwudziestej.
Bo innym daje tydzień a wam daje do dwudziestej dzisiaj. Zobaczymy czy zrobicie czy jesteście frajerami cała grupa antyfanów.
Krótkonatemat. Benc. [do dwudziestej x7 XD]

#bonzo
  • 5