Wpis z mikrobloga

Siemka Mirki. Mam pytanie, zamierzam wybrać się z dziewczyną w połowie sierpnia na wakacje w okolice Mazur, Suwalszczyzny i kompletnie nie mam pojęcie jaką miejscowość lub miejsce wybrać? Od razu napiszę, że nie zamierzamy siedzieć całymi dniami na plaży obleganej przez turystów, więc domyślam się, że okolice jeziora Śniardwy odpadają. Chcielibyśmy głównie pozwiedzać (chociażby Wilczy Szaniec który widziałem tylko raz za dzieciaka), fajnie jakby też w okolicy była jakaś większa miejscowość, co by można było się wybrać któregoś wieczoru na dobre piwko (najlepiej rzemieślnicze lub kraftowe :) ). Będziemy samochodem więc z dojazdem do różnych miejsc nie powinno być problemów. Ostatni raz w tamtych rejonach byłem za dzieciaka i dlatego nie kojarzę nic specjalnego. Gdzie indziej jak mam pojechać na wczasy to coś kojarzę, za to myśląc o tych rejonach mam raczej pustke w głowie ;) Liczę na jakieś ciekawe rady od Was Mirki. #turystyka #podrozujzwykopem #wakacje #mazury #suwalszczyzna #zwiedzanie #kiciochpyta
  • 7
@michael323 nie daleko jest Goldap z Piękną Górą i obracajacą się kawiarnią dookoła. Rzut beretem jest piramida w Rapie. Jakoś w sierpniu jest tam też impreza - Kartaczewo ( ͡º ͜ʖ͡º). W Ełku pewnie zalapiesz się na jakieś imprezy, jest też tam zamek krzyżacki, ale tego nie widziałem. Na Suwalszczyźnie napewno warto zobaczyć Wigry.
@michael323: chłopie z nieba mi spadasz, właśnie w połowie sierpnia chce zrobić jednodniową objazdówkę po północy województwa i szukam towarzystwa bo tutaj nikt nie mieszka XD
Na planowanej trasie mam między innymi piramide w rapie, kompleks bunkrow w mamerkach, polową kwaterę himmlera, zagrode żubrów, republike sciborską, jakieś uwalone mosty - głównie intensywny tripik po mniej znanych miejscach północy województwa. No i also mieszkam w Ełku wiec się orientuję co tu się