Wpis z mikrobloga

  • 7
Właśnie odkryłem że #rozowypasek #!$%@?ł mi save z Astro Bota na #ps4. I jak #!$%@? jestem bo kilka godzin poszło w dupę to "zachowuje się jak dziecko" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  • 20
  • Odpowiedz
drugiego nie mam jak bo kolegi jako podstawowe jest


@Brant: no i? skoro kolegi konto jako podstawowe jest to kolega nie moze zakladac u siebie innych kont bo tylko na jednym gry beda dzialac... u ciebe gry z jeo konta beda smigac na wszystkich kontach na twojej konsoli.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@marianoitaliano ale AstroBot jest na moim, a ono jest ustawione jako dodatkowe. Moje podstawowe jest u niego, źle wytłumaczyłem ;) więc jak jej założę konto to w AstroBota nie zagra ;)
  • Odpowiedz
@Brant: na kompie byś miał save z przed 24h lub 48h jest wiele programów w tym takie które trzymają zapisy z kilku dni np taki dysk google w apce ustawiasz folder synchro z chmurą i zaznaczasz nie usuwaj pliku z wszystkich miejsc i musiała by znać twoje hasło do dysku google aby ci savy usunąć
  • Odpowiedz
@Brant: czekaj, ta gra ma wbudowany limit save'ow? Co do #!$%@? 2019 jest xD Znaczy dobra w sumie są #!$%@? studia które tak podchodzą do gier i ten limit mają, ale ile to jest? Z 10 chociaż? To na #!$%@? tyle różnych trzymać ze ci dupa skasowała. Poza tym na #!$%@? na tym samym koncie grać xDDD
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@iAmTS wyżej masz czemu na jednym koncie, a co do limitu to jak odpalasz grę to jest tylko kontynuuj i nowa gra. Dajesz nowa gra i jeb, progres idzie się #!$%@?ć :( niestety z wieloma takimi grami się spotkałem, w Raymanie np jest to samo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz