Wpis z mikrobloga

  • 0
Opłaca się teraz kupić podstawową wersję 3dsa? Nie miałam nigdy styczności z grami Nintendo ale chciałam trochę zapoznać się z ich biblioteką.
#3ds #nintendo
  • 11
  • Odpowiedz
@Nikixa: najlepiej weź new 2ds xl. Jest kilka gier które pójdą tylko na tej wersji (xenoblade chronicles).
Chyba ze cena podstawowej wersji jest bardzo atrakcyjna :)
  • Odpowiedz
new 2ds xl. Jest kilka gier które pójdą tylko na tej wersji


@juma777: Jak już piszemy to piszmy dokładnie.

Bo nie jest to tylko new 2ds ale "new 3ds" i "new 3ds xl"

@Nikixa: W podstawową bym nie szedł raczej właśnie w takie new 3ds xl albo new 2ds.
no ale jak budżet nie pozwoli to i zwykła wersja wystarczy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@carving85
@juma777
Mam okazję kupić zwykłego 3ds w stanie bdb, z ładowarką, stacją i r4 właściwie za grosze jak na ten sprzęt więc dlatego pytam akurat o ten model. Słyszałam, że to stare 3d jest trochę mało wygodne w użytkowaniu, to prawda?
  • Odpowiedz
Słyszałam, że to stare 3d jest trochę mało wygodne w użytkowaniu, to prawda?


@Nikixa: wszystko to subiektywna sprawa. Różnice nie są duże, 3DS to sprzęt, za który nie warto przepłacać (liche bebechy) i zwykły 3DS będzie bardzo spoko. Na plusy - ma najmniejszy ekran przez co zagęszczenie pikseli jest największe, jest na nim najmniejsza pikseloza .
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nikixa: 3d to tak właściwie tylko bajer na 5 minut, na początku sie moze chwile tym pobawisz, a potem nie właczysz nigdy wiecej ¯\_(ツ)_/¯. A jak masz okazję za dobre pieniądze to bierz, wersje New mogą tylko kilka gier wiecej odpalić (xenoblade chronicles, binding of isaac, jakiśtam minecraft i wiecej nie kojarze), a i na 3dsa jest mnostwo świetnych gierek. Skoro w zestawie masz też R4, to i wiedz że biblioteka
  • Odpowiedz
@GiraffeMan: dla mnie to akurat nie bajer, a uzywam czesto. I boli, ze najnowsze gry tego 'bajeru na 5 minut' nie uzywaja :/.

Choc zauwazylem tez, ze korzystajac z New 3DSa, czesciej wlaczalem (zapewne z powodu mniejszych problemow z tym efektem) ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@GiraffeMan co wy macie z oczami że to dla was jest tylko bajer. Mnóstwo gier bez 3d tracą magię jak Zeldy czy Marian 3D Land. @stormkiss dokładnie tak, @Nikixa ja mam klasyka i te pare gier co jest na New można sobie spokojnie odpuścić. Może z wyjątkiem 3 produkcji ale to już sama przejrzyj czy będziesz w nie grać.
  • Odpowiedz