Wpis z mikrobloga

Chcę przenieść dwa abonamenty, jeden z Play, drugi z Plusa do jednej sieci. Abonamenty mają być bez telefonów, na czas nieokreślony, rozmowy, SMS i MMS bez limitu, internet wystarczy 5GB na numer.

Rozważam pomiędzy Plushem a Lajt Mobile. Oba mają zasięg w Plusie ale czy faktycznie działają tak samo? Czy Plush nie ma "pierwszeństwa" względem innych podsieci w wykorzystaniu nadajników?

Może warto rozważyć jeszcze coś innego?

dzięki za podpowiedzi

  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarczuNH: z Lajt miałem przez 10 miesięcy promocję "Strzał w 10", rozmowy i smsy i 10gb intenetu za 10zł. Infolinia i obsługa klienta na dobrym poziomie, nie miałem żadnych problemów. Co do zasięgu, to pewnie to zależy od miejsca zamieszkania. U mnie akurat szału z zasięgiem nie było dlatego zmieniam, mam odczucie że lepiej odbiera u mnie TMobile.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarczuNH: miałem abo w lajt. Ogólnie spoko, ale wbrew temu co twierdzą operatorzy, że zasięg jest ten sam to muszę stwierdzić, że jednak jest gorszy. Wydaje mi się nawet, że a2 mobile działające również na plusie ma jeszcze gorszy zasięg niż lajt. Wybrałbym plush, ale to twoja decyzja.
@KarczuNH: Witaj. Przeniesienia numeru od innego operatora możesz dokonać 120 dni przed końcem trwania dotychczasowej umowy. W tej sytuacji proponuję, abyś zapoznał się z Plush ABO za 25 zł na czas nieokreślony. W ramach oferty otrzymasz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, a także 10 GB Internetu oraz dodatkowo 10 GB na YouTube (przez 3 pierwsze miesiące bez limitu) wraz z darmowym transferem Social Media. Natomiast na wykorzystanie w roamingu
@KarczuNH: Rabat naliczy się automatycznie w momencie dołączenia drugiego numeru. Niezbędna jest zmiana abonamentu na usługę z doładowaniami w sieci Plus, aby zachować nr i przenieść go do Plush ABO. W przypadku ofert innych operatorów nie jest to konieczne.
@Specjalista_Plus: Wczoraj odwiedziłem salon Plusa i złożyłem wypowiedzenie. Muszę czekać do 16 września.
Zostałem poinstruowany, że dnia 16 września numer przestanie być aktywny i będę musiał udać się do salonu celem jego rejestracji.
Czy wysłanie tego SMS-a o treści: PRZENIES na numer 80107 sprawi, że 16 września numer nie dezaktywuje się i będzie już zarejestrowany i przejdzie na kartę?
@Specjalista_Plus: Witam!
Po złożeniu wypowiedzenia odczekałem dwa tygodnie, 20 sierpnia wysłałem smsa PRZENIES na 80107 ale do dziś nie dostałem żadnej odpowiedzi ani potwierdzenia. Powinno coś przyjść? Spróbować wysłać ponownie?