Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
- 28 lat
- ponad 190 cm wzrostu
- przeciętna morda, ale bez tragedii
- własne mieszkanie 60 m2 w dużym mieście bez kredytu
- własny samochód (nie najmłodszy, ale jest)
- wyższe wykształcenie
- dobra praca (duże pieniądze robiąc na wyjazdach, sporo ponad średnia krajowa stacjonarnie)
- pochodzenie z biednej rodziny, więc na wszystko sobie zapracowałem sam

Mimo to nigdy nie miałem dziewczyny, a seks uprawiałem tylko z dziwkami. To tyle jeśli ktoś wam powie, że #przegryw nie siedzi w głowie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: i to jest dziwne, niby wszystko masz kase mieszkanie autko a baby vbrak. a np taki moj sasiad/sasiadka w sumie ich kilkoro jest w chalupie, syf na placu, łazienki brak tylko wychodek na koncu placa. A dziwczyny chlopaków maja i juz nawet bachory zrobione. Taka lekka patologia.

Ale czy szukałeś jakieś? jesli nie to raczej nie jestes takim prawdziwym przegrywem - no chyba ze sie troche boisz dziewczyn jak ja
OP: @ChceZYC_A_nie_Wegetowac: Wyobraź sobie opcję spędzenia reszty życia samemu w czterech ścianach bez możliwości zaznania nawet odrobiny czułości to zrozumiesz, że w obliczu czegoś takiego wszystkie dobra materialne tracą sporo na wartości i może zmienisz zdanie.

@Gringo44: @bronsky: Tak pokrótce to nadopiekuńcze wychowanie, które zaowocowało fobią społeczną co przełożyło się na brak znajomych i jestem tutaj gdzie jestem. Na przestrzeni ostatniego roku się trochę ogarnąłem i nie jestem
ty sobie w tym momencie żartujesz z niego, prawda?


@TestoDepot:

A niby dlaczego nie można zagadać tutaj na portalu do kogoś kto składa logiczne zdania i jest płci przeciwnej.
To jakaś ujma czy co?

nie przejmuj się, przegrywem to ty nie jesteś na pewno, a bez baby też da się fajnie żyć. Po prostu nie każdy kogoś znajdzie i tyle.


@TestoDepot:
Najwodoczniej dla niego zycie bez kobiety jest niepełne, niekomfortowe,