Wpis z mikrobloga

Dopiero teraz uzyskałem dostęp do Wykopu po koncercie. Co tu dużo pisać, powiem tylko tyle że jeżeli ktoś przez tyle lat bycia fanem nadal zastanawia się czy jechać to ja mu nakazuję wręcz jechać bo teraz widzę ile przez tyle lat traciłem. Koncert całkowicie zmienił moje postrzeganie na R+, oglądając bootlegi widziałem dużą scenę, wybuch, płomienie ognia, jednak na żywo to zmiotło mnie totalnie, nie da się tego opisać i Warszawa wjeżdza na pełnych obrotach i to na płycie, trybuny to był zły pomysł xD. A flaga? To że komuś pęka dupa to już jego problem, ja rozkoszowałem się koncertem, poglądy i przekonania nie miały tu dla mnie żadnego znaczenia, jak komuś się nie podoba to niech wyrzuci płyty i się nie żali bo szanujący się fan zna tematykę niektórych utworów ( ͡° ͜ʖ ͡°) I takie małe zdjęcie w ramach bonusu, polowałem aby uchwycić płomień.
#rammstein
#metal
vagner - Dopiero teraz uzyskałem dostęp do Wykopu po koncercie. Co tu dużo pisać, pow...

źródło: comment_4kRGFC8w7DfPl8EEE0v7NvOIPrkC7Fhi.jpg

Pobierz
  • 8
@vagner: Podzielam Twoje zdanie Mireczku- show rewelacyjne, świetnie wyreżyserowane i odegrane mistrzowsko.
To nie był stricte koncert, tylko świetnie zrobiony spektakl muzyczny.
Nie jestem zagorzałą fanką Rammstein'a, ale wiedziałam że jak zagrają gdzieś blisko na stadionie, to muszę to usłyszeć i zobaczyć. Zatem byłam i się nie zawiodłam nic a nic- wyszłam oszołomiona!
@seanconnery: Źle nie było ale za bardzo nosiło mnie aby tam poskakać i z daleka wyglądało jakbym ADHD miał :P Wokół mnie ludzie raczej statycznie, facet niedaleko mnie też widać był spragniony płyty. Ale myślę że na 1 raz trybuny złe nie były, tak na przetarcie szlaków.
@vagner to samo u mnie na trybunach, ja tam łbem macham a obok mnie baba zapiekankę je. Jakbym tego nie widział to bym nie uwierzył :D Ale lepszy wróbel w garści(trybuny) niż gołąb na dachu. Za rok płytaaaaa! ( ͡º ͜ʖ͡º)